Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Zavarna, ha a párotok erős lenne? (De vékony)

Figyelt kérdés

2019. jún. 8. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én jobban szeretem a "gyengébb" csajokat akiket még lehet védeni! De volt egy edzős barátnőm akitől olyan taslit kaptam egyszer, hogy a fogam is kilazult!
2019. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hat mondjunk attól függ! Nem rossz de jobb olyan no aki kicsit törékenyben és meg kell védeni akkor ki kepezhetem én magam :D
2019. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
És mi ellen akarod őket megvédeni? A mamut csordától?
2019. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mindig minden pasi ezzel a "meg kell védeni" szöveggel jön.

De áruljátok már el egyszer.

Mégis mitől kéne megvédeni a barátnőtöket?

Vagy Afganisztánban éltek?

2019. jún. 8. 16:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, olyan helyen laknak ahol félni kell a sápadt bőrű dzsindzsás körbe nyírt hajú tetkós kis gelesztáktól, más okot nem látok a védelemre !
2019. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek szépen Afganisztánról tudnák mesélni! 🙂 Én nem tudom, hogy más hogy van vele, de én és az ismeretségi köröm elég sokszor kerülünk összetűzésbe a nők miatt! De ez mindenkinél más! Valaki helyettég a fagyi is a barátnője kéri, valaki meg rögtön ugrik ha rá néznek! Bár én megtanultam a munkám során, hogy hogy kezelem az ilyen helyzeteket, de volt már példa rá, hogy engem is nagyon felhúztak!

Az meg, hogy mitől kell megvédeni? Ki milyen körökben mozog! Aki eljár dolgozni, hazamegy, eszik, pihen az kevesebb eséllyel kerül konfliktusba, mint pl. Egy olyan aki heti szintem a várost járja esténként kocsmába meg szórakozóhelyeken!

2019. jún. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem inkább imponálna a dolog:). Amúgy meg sokszor a taktika többet számít, mint az erősség egy esetleges balhé során.
2019. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nőként válaszolok: én is hasonló vagyok, mint te. Páromat nem zavarja, megmaradt a nőies formám, csak van egy kis kar, fenék és combizmom. Párom is sportos és izmos.
2019. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Önmagában nem zavarna,ha esze is van hozzá.Vagyis nem versenyezni akar a palikkal.
2019. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 lutaker ***** válasza:
Ugyan már egy vékony nő így is úgy is a természet csodája.
2019. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!