Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel mit tudnék kezdeni? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit tudnék kezdeni? Ti hogy viselnétek?

Figyelt kérdés
Párom szülei állandóan szívességeket kérnek, lassan már heti 2x. Mindig valamivel hívnak hogy vagy vigyem el őket innen oda vagy menjek venni ezt meg azt. De már oda jutottunk hogy kérdés nélkül megadják a telefonszámom a haverjaiknak hogy még nekik is én intézzek el dolgokat. Most már teljesen tele van a tököm velük, párom meg nem mer szólni a szüleinek hogy vegyenek vissza. De tudom ha én állítom le őket akkor többet egyáltalán nem fognak velem beszélni hiába mondom el nekik normálisan. Hozzáteszem én soha semmit nem kértem tőlük és nem függünk tőlük semmibe. 26/F
2019. jún. 8. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg nemet nem akarsz mondani Pali?
2019. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Udvariasan
2019. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

miért nem a párodat kérik meg?


ha meg a párod nem meri ezt anyuciék felé kommunikálni, h. bekef már herótod van, akkor nem sikerült lelkileg felnőnie és leválnia a szüleitől.



te egyébként nem dolgozol, hogy ennyire ráérsz nekik ugrálni?


mert ha igen, mondd, h. fáradt vagy, más dolgod van.


magamat ismerve, én megmondanám az őszintét, és még örülnék is, ha többet nem állnának velem szóba.


ez egy jó módja az utálatos rokonoktól való megszabadulásnak.

2019. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem akarod, hogy használjanak és ezt jelezd de megsértődnek, az nem a te problémád.
2019. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van #1-nek, tudni kell nemet is mondani. Akkor is ha előadják, hogy nagyon fontos. Nem kell őket feltétlen kiosztani, nem kell minden alkalommal ugrani. Udvariasan megmondod, hogy most nem érsz rá, más dolgod van, már elígérkeztél máshova, stb. A "haveroknak" meg pláne nem kell megmozdulni. Íy majd leszoknak róla, mert látják, hogy már nem tudnak úgy ugráltatni. Ha meg balhéznának miatta, na akkor el lehet velük beszélgetni, hogy túlzás amit művelnek. Akkor se történik semmi, ha nem akarnak többet beszélni veled. Legalább nyugtod lesz.
2019. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy fognak veled beszélni, csak először megpróbálják ezt a lelki terrort.


Nekem Nagyapám, bár nagyon szeretem, de sokszor az őrületbe kergetett, hogy "gyere kisunokám, most hétvégén daraboljunk már fel pár rönköt", közben a rönkök igazából még földben gyökerező fák voltak, tehát 3 napig b*szkódtunk a kivágásukkal és feldarabolásukkal.

Amit főleg szeretett csinálni, hogy mindenféle leveleket írogatott, amiket félúton megunt legépelni, meg elrontotta összekuszálta a dokumentumot, ezért engem hívott, hogy segítsek neki megoldani. Mindezt úgy, hogy közel lakom hozzá, tehát kb azonnal, mert neki ezt holnap fel kell adnia. Plusz ugye a " csak le kellene gépelni, már leírtam a piszkozatot" az is olyan volt, hogy végül 3 órán át fogalmazgatta át.


Úgy vetettem véget neki, hogy elkezdtem nemet modnani, amiben segített, hogy egyszer barátokkal nyaraltunk Horvátországban, és egyik délután hívott, miután felvettem rögtön kezdte, hogy "Szia Józsikám, gyere már át egy picit, elakadtam egy levéllel és holnap fel kellene..." itt félbeszakítottam, hogy Papa várjál már, hát én itt fekszem a horvát tengerparton, 6 sört ittam meg a napon, szóval kb a szavaidat nem értem, nemhogy levelet gépelni neked :D Volt ám hümmögés, hogy hajjajj, akkor most mi lesz vele? Mondom én azt nem tudom, de mi megyünk motorcsónakot bérelni, integetnek nekem a többiek, szia Papa, ha hazaértem meglátogatlak.


Na ezek után érdekes módon tudta úgy kezdeni a dolgokat, hogy "ha ráérsz légyszi segíts" Itt is ez lesz, vagy elkezdenek téged fúrni a barátnődnek, aki, mint a mellékelt ábra mutatja hallgatni is fog rájuk sajnos.

2019. jún. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!