Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerem elmúltával jön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerem elmúltával jön a szeretet. Kinek mikor kb. mennyi idő után volt ez? Maradhat egy kapcsoat ugyanolyan jó utána is? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
nekunk 6 ev kellett hozza. :(
2010. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de attól még lehet boldog a kapcsolat nem?
2010. júl. 8. 13:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor rájöttem, hogy már nem vagyok szerelmes a páromba, kicsit megijedtem. Addig ő volt nekem "a tökéletes pasi", utána pedig azt vettem észre, hogy mennyire jó ember, mennyi mindenben számíthatok rá, mennyire ragaszkodom hozzá, és hogy mennyire szeretem. Nagyon jó maradt a kapcsolatunk, annak ellenére is, hogy már nincs "lila köd", vagy rózsaszín, nem ez a lényeg. Szerintem sokkal jobban szeretem most, mint amikor "csak" szerelmes voltam belé. (Nem tudom, hogy ez így érthető-e..., vagy nagyon hülyén fogalmaztam. :) )

Nálunk ez kb. 3 év után volt.

2010. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mi lassan 7 éve leszünk együtt a a párommal. 24/L vagyok. Olvastam erről egy cikket, hogy a nagy szerelmet felváltja a szeretet, ami még bensőségesebb, és a legnagyobb emberi kapcsolat. nálunk ez van, de hihetetlen módon szeretjük egymást. sajnos nem tudom, hogy hol olvastam, mert akkor belinkelném.Amúgy félni valód nincsen, annyi fog változni, hogy nem tudtok egymás nélkül meglenni, tudjátok egymás gondolatát, mozdulatát, ki mikor mire gondol, és mindenben segítitek a másikat. én nagyon örülök neki, hogy szerelemmel és hatalmas szeretettel szerethetem a páromat!!!!!!
2010. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak üzenem: nagyon irigyellek
2010. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat:)Jó volt olvasni,hogy egy kapcsolat ettől csak még jobb lesz.Mi 2 éve vagyunk együtt és féltem mi lesz ha múlik majd a szerelem,mert ugy tudom ez bekövetkezik valamilyen formában.De igy megnyugodtam.Köszönöm Nektek:)Sok sikert mindenkinek:)
2010. júl. 8. 14:10
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ősszel lesz egy éve, hogy együtt vagyunk. őrülten szeretem mint az elején, de emellett mostanában kezdem azt is érezni, hogy ő a legjobb barátom és bizalmasom is egyben és igazi partner és valami mély megnyugvás fog el ha vele vagyok és mindenben számíthatok rá. ha el is múlik a nagy szerelem, ezek az utóbbiak akkor is megmaradnak és úgy is csodálatos lesz a kapcsolatunk, úgyhogy nem félek a jövőtől.

24 N

2010. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon szépen írtad,valahogy én is igy érzek,megnyugtat a jelenléte.Köszönöm:)
2010. júl. 8. 15:23
 9/10 Beatrix17 ***** válasza:
A szerelem egy rózsaszin köd,amiben olyannak látod a másikat,amilyennek akarod látni.Ha ez elmulik,akkor derül ki,hogy tényleg szereted e!Nálam ez sokkal fontosabb,hisz akkor már elfogadtad a másikat olyannak,amilyen!Tiszteled,szereted,óvod,stb!És ez sokkal fontosabb...
2010. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. júl. 8. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!