Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyben? /infó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyben? /infó lent.

Figyelt kérdés

A barátom drogozik napi szinten, valamint állandóan nőket (kirívó, aki kb. mindenét kitesz)likeol, jelöl, követget (nézegeti instán a nőket) régebben irkált is velük, de mivel lebukott azóta fogalmam sincs, hogy ír-e velük.


Szerinte én vagyok a gyerekes, hogy megtiltom, hogy ő idegen nőket jelölgessen. Meg, hogy ne szabályozzam.


Már kezd elegem lenni belőle.

Ha valakit szeretek miért csinálja ezt??



2019. jún. 11. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem teged akar
2019. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Mindenek előtt fél ennék vele közösen vagy neki a saját nevemben hitelt, vennénk belőle egy házat, ahonnan, ha úgy alakul én menjek el a gyerekekkel, akik után nem kérek gyerektartást. Természetesen ügyelnék rá, hogy ahol lakunk, nagyon messze legyen anyáméktól. Gerincferdülés ellen preventíve kérnék egy pofont jobbról és egyet balról. Természetesen szülnék neki legalább 3at. Teljes mértékben kiszolgálnám életem végéig.

32/f

2019. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komolyan kerdes? Tiszteld mar magadat egy minimalisan legalabb annyira, hogy nem allsz ossze mindenfele senkihazival.
2019. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3* - Sajnos nem ismertem meg eléggé, és rá fél évre lettem az ilyen dolgokra figyelmes.
2019. jún. 11. 14:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De most mar tudod, hogy egy drogos hülyegyerek, meg ha sokaig is tudta titkolni.
2019. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez tökéletes példa arra, hogy milyen kapcsolat az, amiért nem kár.

Drogozzon, meg lájkolja a pucér nőket az Instagramon, te meg keress valakit, akinek hasznosabb hobbijai vannak.

2019. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Itt nem az a kérdés, hogy miért csinálja ezt az, akit szeretsz, hanem az, hogy miért választod azt, aki ezt csinálja.
2019. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de mar régen nem lennék vele. Akárhogy szeretném sem egy olyannal aki nem hasonló életvitellel rendelkezik amivel en értem a drogot alatta. Másrészt ha melletted más nők is érdeklik akkor meg végkép! Ennél már csak találsz jobbat nem?
2019. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves 8* Hát ennél már biztosabban.

Legalább olyat aki nem drogozik napi szinten...

Sajnos a pasik legalját fogtam ki :/

2019. jún. 13. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!