Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztosan én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve mert párom gyerekei miatt lassan tönkremegy a kapcsolatunk. Már pár éve együtt élünk de valami nem változik, sőt rosszabb lett. Párom a gyerekeivel szemben mindig engem tesz második helyre. Ha bármi kell nekik, bármi programot találnak ki akkor ők az elsők. Én hiába akarnám másképp. Ilyenkor úgy érzem csak egy másodrangú valaki vagyok mellette. Szeretnék egyszer első lenni a gyerekei ellenében. Mert úgy élem meg a helyzetet hogy engem nem szeret annyira. Sosem leszek olyan fontos mint ők, pedig szeretnék. Ti mit gondoltok, tényleg mindig a gyereknek kell kedvezni? És valóban én lennék a rossz amiért ilyesmit érzek?
2019. jún. 11. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

A gyerekek fontosak, ez így van. De meg kell találni az egyensúlyt.

Eleve nincsen annál mérgezőbb és kártékonyabb a gyerekre nézve, mint ha mindig az van amit ő akar. Az ilyenekből lesznek a hisztis, semmirevaló emberek akik feladnak mindent amibe belekezdenek ha nem úgy van minden ahogy ők akarják. Ez nagyon nagyon rossz gyereknevelési módszer, és csak árt a gyerekeknek is.

Normális kapcsolata pedig soha nem lesz, ha nem tud néha nemet mondani a gyerekeknek és a párjának kedvezni egy kicsit. Így nem lehet párkapcsolatban élni. Fontosak a gyerekek persze és felelősséggel tartozik értük, de ha rád nem tud emellett időt szánni és kedvezni neked akkor ez soha nem fog működni.

2019. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,én is így érzem nem tudok már így élni. Elfelejtettem írni a gyerekek már nagykorúak.
2019. jún. 11. 18:50
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Írtam valamit, de jó, hogy nem küldtem, mert nem aktuális. Ülj le beszélni vele, hogy a párkapcsolati munkában elmaradása van, amit mivel nem lehet kispórolni, komoly következményei lehetnek.

32/f

2019. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már nagyon sokszor beszéltem vele, sőt veszekedtünk. Azt még valahogy bírom hogy a gyerekei mindig megkapnak mindent amit kérnek. Az esik nagyon rosszul hogy amikor van néha hosszú hétvége, a gyerekei folyton elhívják programra az apjukat. Persze én is mehetek de nem akarok. Én kettesben szeretnék lenni párommal, együtt menni valahova. Ő viszont nem tud nemet mondani a gyerekeinek és ezen egyre jobban összeveszünk.
2019. jún. 11. 19:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem hajlandó rád időd szakítani akkor valószínű hogy sosem leszel neki első egy percig sem és így nem igazán van keresni valód mellette.
2019. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Nézzük más szemszögből. Tegyük fel neked lennének gyerekeid, és nem a párodtól. Tudod hogy mindent meg kell adnod a gyermekeidnek, hogy jó életük legyen. (Persze nem elkényesztetni) te előtérbe helyeznéd a párodat?


Nekem is a gyerekeim lennének a leg fontosabbak. Nem ellened szól ez, és nem azért mert őket jobban szereti. De ha esetleg elvált..és anyu apu között ingáznak a kicsik, az nagyon rosz helyzet. Persze hogy szeretné ha őt választanák.

2019. jún. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Az az igazság, hogy 40 felett rengetegen úgy vannak kapcsolatban, hogy beérik azzal, aki jut. Nincs akkora szerelem, nem olyan kívánatos, de a szex jó és jól megvannak. Egy ilyen kapcsolat a gyerekekkel szemben sosem lesz fontosabb.
2019. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os válaszolónak, írtam hogy a gyerekek nagykorúak. Nem hiszem hogy mivel mindkettőnek van barátja is, állandóan minden hosszú hétvégén nekik kellene kedvezni. 7-es válaszoló lehet igazad van, bár akkor a férfiak nagyon tudják leplezni ezt évekig.
2019. jún. 11. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy tényleg! Elmondtad már neki hogy mi zavar? Ha nem akkor tedd meg és beszélj vele hiszen kommunikáció nélkül minden kapcsolat eleve halott! Mindkettőtök oldalát értem, és mivel nekem is vannak gyermekeim így átérzem a párod de téged is megértelek hiszen kettőtökre is fontos lenne hogy időt szánjon! Próbálj meg vele beszélgetni erről.
2019. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!