Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Te párod mennyire rendetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Te párod mennyire rendetlen?

Figyelt kérdés
Gondolok arra hogy mennyire hagy elő dolgokat, vagy a ruhát ahol levette, mennyire lat meg magától dolgokat ( pl.edény elrakása ha már száraz ). Mennyire foglalkozik a renddel?
2019. jún. 11. 20:27
 1/5 érdeklődő63 ***** válasza:
88%
nekem? hát nekem nincs is párom.
2019. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont én vagyok a rendetlenebb (csak a ruhákat hagyom elől) és párom a rendszeretőbb.

Azonban a takarítást azt mindig én csinálom, mert szeretem.

2019. jún. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon! A zokniját is képes a földön hagyni.Egyszer direkt nem vettem fel,4 nap után az ágy alatt találtam meg.Én dolgozom egész nap,ő csak 3ig.A reggeli mosást nem képes kiteregetni,inkább hagyja poshadni a gépben.Egy szem evőeszközt nem képes elmosogatni,a kocsija egy szeméttároló...sorolhatnám :S
2019. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyatosan... de fejlődik azért,mióta szóvá tettem.
2019. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Csak amennyire én. Lehet trehány vagyok, de abszolút nem érdekel ha az a tányér csak másnap van elmosogatva. Kicsit se érdekel, hogy van a széken 3 lerakott ruhadarab. Ha választani kell inkább csinálunk valami közös programot a párommal. Soha nincsen rendetlenség meg káosz, de mind a ketten annyira magasról teszünk rá, ha nincs elmosogatva vagy pár cucc nincs a helyén. Vannak ennél sokkal fontosabb dolgok.

Ezt az edény elrakósdit meg soha nem értettem. Mi a francnak? Hogy fél órával később újra elővegyem amikor eszünk? Irigylem azokat akiknek van idejük ilyen baromságokra.

2019. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!