Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik a szemembe?

Figyelt kérdés
Már jó ideje együtt vagyunk a párommal. Voltak kisebb-nagyobb viták köztünk, de mindíg meg tudtuk beszélni. Az utóbbi időben éreztem, hogy valami megváltozott. Kérdeztem, hogy van - e olyan dolog, ami bántja. A válasza az volt, hogy semmi baj. Azt állítja hogy szeret, de közben kiderült, hogy csak jófejségből van velem. Persze most is azt mondja hogy szeret, de nem tudom, hogy bízhatok-e benne. Nagyon szeretem, és mindent megtennék érte. De vajon érdemes folytatni? Lehet ennek jövője? Ha egyszer becsapott, akkor újra megteszi?
2019. jún. 12. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez kuka. Te próbálnád helyrehozni, ő nem. Ennek így nincs semmi értelme.
2019. jún. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem szeretném ha valaki csak szánalomból lenne velem. Sajnos azt csak ő tudhatja, mennyire mond igazat neked.
2019. jún. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha férfiról van szó, akkor csak azért van veled, mert nincs más, de gőzerővel keresi. Ha nőről, akkor meg saját magával nincs megelégedve, ezen dolgozz, mert ők csak saját magukat tudják szeretni, max díszes kellék vagy az örömszerzési kollekcióba.
2019. jún. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van ez igy
2019. jún. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!