Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól cselekedtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól cselekedtem?

Figyelt kérdés

Voltunk barátnőmmel egy koncerten, ahol szokás szerint, dobálták a pengetőket. Barátnőmnek már volt egy, amikor kapott mégegyet, amit átnyújtott nekem. Viszont egy mellettem álló kislány (kb 12-13 éves) szinte megszállottan, remegve könyörgött érte. Én szinte gondolkodás nélkül átnyújtottam neki, mivel én nem is ismertem az épp játszó zenekart, meg amúgy is, ha így szeretné hát miért ne. Na igen, de arra nem gondoltam, hogy ezzel a poklok poklát szabadítom magamra. Innentől kezdve, a barátnőm ellökött magától, eltolta a kezemet, nem engedte, hogy hozzáérjek, tajtékzott. Pedig én csak jót akartam mindenkinek.


Szerintetek nem kellett volna odaadjam annak a lánynak? Én 25, barátnőm 21 éves ha ez számít.



2019. jún. 12. 14:55
1 2
 1/12 Klau97hun ***** válasza:
100%
Érettség szempontjából le faragnék-10 évet a barátnődből..
2019. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Valahogy nem tudom elképzelni, hogy ez lett volna az első és egyetlen alkalom, amikor a barátnőd ilyen gusztustalan hisztis, önző pitscha módjára viselkedett, de ha ez kell, akkor ez kell..
2019. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen cselekedtél, rendes srác vagy. Én bírnálak.
2019. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én is úgy érzem, hogy helyes döntés volt, viszont nagyon rosszul esett, hogy így viselkedik velem. Valóban, nem ez volt az első "hiszti". Azzal érvel, hogy ha ő mérges, akkor hagyjam békén, hozzá se szóljak, majd magától lenyugszik. De egyszerűen én meg nem tudom megérteni ezt. Úgy gondolom, hogy a sértődésnek nincs értelme, és ha beszélgetünk egymással, akkor hamarabb túl tudunk lépni a vitákon, és az együtt töltött időt a harag helyett egymás jelenlétének értékelésére tudjuk fordítani.

2019. jún. 12. 15:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Rendes srác vagy, nem értem a csajod. Én is odaadtam volna a kislánynak még a sajátomat is.


Ha egy veletek egyidős csak hisztizik, azt megértem, de ez... Nemár...

2019. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Annak a kislánynak a szemében 1000% hogy egy szuperhős voltál :)


Gondolom esélye se lett volna elkapni egyet a tömegben, és kapott egy örök emléket a koncertről, ami számára egyértelműen nagyon sokat jelentett.


A barátnődnek már volt egy pengetője.


Téged nem hozott lázba olyan szinten, mint a kislányt, nem voltál rajongó.


Szerintem a lehető legjobban viselkedtél, barátnőd pedig nyaljon sót :/

2019. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom : azért lehet ilyen hisztis p**** mert megteheti, ugyanis hagyod.

Ha nem hagynád, hanem a következő ilyen esetnél közölnéd vele, hogy na neked itt volt az elég, lefogadom, hogy pitizne ezerrel.

Érzelmileg eléggé éretlen egy kiscsaj, de ha neked ez jön be...

Én helyretenném, de keményen.

2019. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én helyretenném, de keményen."

Akkor te még jó fej vagy, én az ilyen jellemhibájú hölgyeményt páros lábbal rúgnám ki az életemből :)

2019. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól tetted,neked értéktelen dolog volt egy gyereknek pedig örömet szerzett.

A hiszti pedig gáz. Ő nem a nagylelkűséget látta a cselekedetedben amivel másnak örömet szereztél hanem egoista módon csak magára gondolt, hogy nem értékelted amit tőle kaptál. Ilyesmiért dühbe gurulni...

Hát az általánosban esetleg.

2019. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha megsértődik, akkor hagyd békén. Ez alapszabály.

Aztán meg gondolkodj el, hogy akarsz-e sértődős nőt, mert amikor élni kell, munka lesz meg pénzügyi gondok, akkor egy ilyen csaj csak Púp lesz.

2019. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!