Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elítélendő vagy sem 'csapdát' állítottam a barátomnak. Mivel régóta sejtettem hogy nőkkel ismerkedik neten de soha nem tudtam lebuktatni mert mindig kimagyarázta magát és még én jöttem ki hülyén a történetből. Most azt csináltam hogy kamu reggel bejelöltem facen elég gagyi dumával hogy valahonnan ismerős nekem. Bevette rögtön elkezdte az ismerkedős dumát. Most ott tart hogy randira hív... Letagadja a kapcsolatát... Hányok tőle. Nem szeretném felfedni hogy csináltam egy kamu reget hogy lebuktassam de valahogy a tudtára akarom hozni hogy egy gerinctelen patkány és vége mindennek közöttünk.
2019. jún. 12. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt?


Én elmennék arra a randira és ott olvasnék be neki :D Abból aztán tuti nem magyarázza ki magát és hidd el, hogy nem te fogsz kijönni hülyén a történetből..Hajrá!

2019. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egyszerűen már beszélni sincs kedvem vele. Mindig úgy fordítja hogy ő a szentlélek. Gerinctelen.
2019. jún. 12. 18:09
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

már aztán miért nem akarod felfedni az akciódat?????


mert vele akarsz még maradni?????????



sermmi értelme ennek, ha nem mész el, nem vállalod a konfrontációt és nem zárod le a kapcsolatnak nevezett tragikomédiát vele.

2019. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Lezárom de meg sem magyarázom neki az okot. Még azt sem érdemli meg hogy tudja.
2019. jún. 12. 18:15
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

És aztán majd ő állit be téged bűnbaknak??? Pszichopata. Magát sajnáltatja majd és azt fogja nézni, hogy ő jöjjön ki jól a történtekből, te pedig majd megnézheted magad!

Én simán kihasználnám ezt a fantasztikus lehetőséget, most, hogy ráharapott a csalira.

2019. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

buta vagy, ha nem szembesíted, nem is értelek.


egyrészt te sem vagy így korrekt, kapcsolatot úgy zárunk le, h. megindokoljuk.


másrészt ez egy jó lecke lenne a barátodnak, hátha magába szállna és változna.


így nem sok értelme volt a nyomozásodnak.

2019. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem még az is lehet, hogy tudja, hogy te vagy és ha már ennyire hülye féltékeny vagy, hogy ilyenre vetemedsz, húzza vele az agyad.

32/f

2019. jún. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

Beszéld le vele a randit. Aztán "véletlenül" fussatok össze. Gondolom lesz egy fedősztori, hogy miért megy el otthonról.

Így már hihető, hogy bukta van. Esetleg tedd hozzá, hogy régóta sejted, hogy másokkal is kavar.

De akkor is elkezdi kimagyarázni.

2019. jún. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

nem kell itt tovább taktikázni.


menj el a randira, légy korrekt és szembesítsd.

2019. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én bizony elmennék arra a randira és jó mélyen belenéznék a szemébe. Aztán kívánnék neki további jó szórakozást, egyedül.
2019. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!