Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a páromnak, hogy már nem érzem azt mint az elején? És nekem ez a kapcsolat már teher?

Figyelt kérdés

2 éve együtt vagyunk a barátnőmmel, 3 hónapja költöztünk össze. Azóta mintha megváltozott volna minden, úgy érzem én többet adok ebbe a kapcsolat mint ő. Nyilván főz mos rám, de nekem több érzelem kellene, alapból egy érzelmes férfi vagyok...

Nagyon sokat dolgozom váltott műszakban, mellette meg maszekolok, valamint versenyszerűen sportolok, amikor összejöttünk ezt tudta... De most O így úgy érzi hogy keveset vágyunk együtt stb a sportolást mennyiségét picit lejebb vittem de sokszor ezen vagy a feszko, hogy alig vagyok otthon vele.

Ezért Többször kedveskedek neki nap végén egy szál rózsával ha ő is dolgozik főzök.neki, múltkor tiszta ideg volt hogy csomó melós ruhám van és vasalnia kell... Megfogtam kivasaltam őket...

Folyamatosan takarít, amivel nincs gond én is szeretem a rendet tisztaságot, de amikor éjszakabol jövök haza és délután mondja hogy takarít akkor muszájnak érzem hogy segítsek mert ha nem akkor megjegyzi hogy segíthettem volna neki... De amikor egyedül otthon vagyok fel porszívózok neki stb..

Van amikor egy hétig nincs szex mert pont váltott műszakban dolgozunk... És amikor pont

Otthon vagyunk kettesben tudunk lenni délután vagy valami hiába közeledek felé, semmi... Csak este lehet szexelni? Főleg ha így vagyunk?

Tök felszínes a beszélgetésünk, messengeren is.

Nyilván én becézgetem, írok neki kedvesen

Pl jó reggelt szívem hogy aludtál?

Vissza írja hogy most keltem fel...

Nem tudja vissza írni O is pl hogy jó reggelt vagy valami ilyen apróságok...

Ha pl én nem nem írok neki sokáig le se szarja a fejem...

Szexben mindig én kezdeményezek, folyamatosan a gyerek projekttel jön hogy, O 28 évesen gyereket akar és mondtam neki, hogy, én később vagy még nem vagyok rá felkészülve erre azt mondta akkor nem vár rám...

Folyamatosan jönnek azon hogy mikor jegyzem el... Miért nem lehet most a jelenben élni és majd lesz ami nyilván én is szeretnék gyereket családot de nekem gyors amit csinál...

Az összeköltözést is O akarta én vártam volna vele de megtettem mondom porbaljuk meg amúgy nagyon szeretem de egyszerűen a sok apró viták kioltek belőlem azt a nagy szeretetet meg mondta H nem találna még ilyen pasit mint én vagyok de akkor miért nem becsül meg rendesen? És ha nem írok neki vagy beszélek vele úgy ahogy szoktam már O sértődik be de csak éreztetni akarom vele hogy O is ilyen általában... Múltkor is jöttem haza munkából lefeküdtem aludni erre felkelt hogy segíthetnek neki igazán ki teregetni.... Úgy érzem nekem ez a kapcsolat teher hogy mondjam meg neki? nem akarom H vége legyen de változtassom vagy változtassunk... Sokat dolgozom tény.. de egy 100 ezres albérletet valahogy fenn kell tartani plusz kocsi stb

Üljek le vele beszélni?



2019. jún. 13. 06:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Erre mondják, hogy lakva ismerszik meg az ember.

Nem gyors a tempó. Ha előbb költöztök össze, hamarább kiderül, hogy nem passzoltok. Nincs közös minőségi idő, nincs közös jövőkép. Egyik jobbra, másik balra. Minél gyorsabban. Addig meg semmi szex, mert véletlenül teherbe esik, és jön a következő kérdés.

2019. jún. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a problémamegoldás úgy működik, hogy leültök megbeszélni. Én úgy indítanám, hogy megkérdezem, ő hogyan érzi magát ebben a kapcsolatban. Hogy tetszik neki az együttélés, ilyesmi. Aztán Te is elmondod, hogy érzed magad. A leírásodból úgy tűnik, hogy az a nagy lángoló szerelem már nincs, de őszinte elfogadás még nincs. Elvárás hegyek viszont vannak mind a két oldalról. A gyerek dolgot viszont ne halogasd. Vagy mondd meg neki, hogy egyáltalán nem akarsz, vagy határozd meg, hogy mikor szeretnél. Ès azt tartsd is be. Neki már ketyeg a biológiai órája. Ha Te nem akarsz vele gyereket, akkor szakítania kell. Idő elgyászolni a kapcsolatot, időbe telik új párt találni, megismerni az embert, és már ott tart, hogy elmúlt 30. Mondjuk a kapcsolat jelenlegi állapotában semmiképp se kéne gyereket vállalni.
2019. jún. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak vége is, tapasztalatból mondom.
2019. jún. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez erősen a szakítás felé hajlik...


Egyébként pedig: "Folyamatosan takarít, amivel nincs gond én is szeretem a rendet tisztaságot, de amikor éjszakabol jövök haza és délután mondja hogy takarít akkor muszájnak érzem hogy segítsek mert ha nem akkor megjegyzi hogy segíthettem volna neki... De amikor egyedül otthon vagyok fel porszívózok neki stb"

Szerintem nem neki kell takarítani, meg segíteni, hanem a saját koszod után tenni! Ez nem segítség, hanem alap!

2019. jún. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Pont ugyan így ahogy ide leírtad. Ennek a kapcsolatnak már semmi értelme szerintem. Állandóan szekál meg felkelt hogy segíts kiteregetni? Mi vaaaan? Ezt egyedül olyan nehéz? Szerintem neki is már az a célja hogy megutáld és te szakíts vele mert ő nem mer.
2019. jún. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia. Mintha én írtam volna nálam is ez van,ami a szexet illeti az szinte 0, vagy napi szinten gyerektéma vagy mikor jegyzem el stb.. Nálunk is ő akarta jobban az együttélést, de mi ekkor már 4eve voltunk egyutt..


Ha tehetném sokkal hamarabb költöztem vna össze. Nálunk is eltérő a munkarend.. én is 10en órát dolgozok de nem 1xre így van közre idom ami többnyire referálással zajlik, ő este 9korul ér haza. Értem h nem áll neki nagytakarítani de a pár percesre is azt mondja majd ha lesz időm.. és még amit megcsinalok arra se figyel (napokig elő a tiszta ruha széthagyott dolgok) ..


Vannak gondok de még azt mondja h a felesegem akar lenni, de így érzi lakótársak vagyunk nincs közös program.. csak egy szavambna kerül és elhagy, akkor minek akar a -féleségem lenni?

2019. jún. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor hogy van a szex? Megy a feszkó, megvan az eltávolodás, de azért este, kötelezően meg csinálni kell.


Majd reggeltől megint megy a fújás stb. Ez nem szex, hanem csak egy ürítés.

2019. jún. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A. Ki szeretet belőled.

B. Nem volt szerelmes soha, de az össze költözés már a vágyakozást is megölte.

C. Kapcsolat függő ,amíg nem jön jobb addig elvan veled.

2019. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

leszakadna a pofám, ha a pasit kérném meg segítsen teregetni.


pedig feminista vok, elvárom, h. besegítsen.


de nem vok bunkó, ha lepihent meló után, nem csesztetem teregetéssel.


már bocs, de abban mi olyan irtó nehéz??????


ha csak nem egy szőnyeget kellett feltenni száradni, akkor nem is értem.


sztem apajelöltet lát benned, már nagyon akarmna feleség, anya lenni, de amúgy leszar téged.


ha most ilyen, mi lesz később????


én szakítanék.


nem egyeznek a céljaitok.


ő most akar feleség és anya lenni, te most nem akarsz férj és apa lenni.


ennyi

2019. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a becézgetését, mert azt hiszi, minden rendben van. Néha viszont mondhatod, hogy te nem vagy elég érzelmes velem szemben, nem tudunk értelmes dolgokról beszélgetni, vagy ha éppen előfordul egy konkrét eset, akkor arra hivatkozva szintén mondhatod, hogy te ennél komolyabb, mélyebb kapcsolatra vágysz, aztán szép lassan jussál el odáig, hogy elég volt. Csak vigyázz, mert ilyenkor szokták teherbe ejtetni magukat, azért is költözött össze veled, hogy közelebb legyen a házassághoz.
2019. jún. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!