Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet egy behisztizett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy behisztizett feleséggel tenni?

Figyelt kérdés

Repülőjegyet kéne venni. Nem bízza rám, hogy egyedül megrendeljem.

Mutatok neki egy lehetőséget. Azonnal talál egy olcsóbbat, ahol csak kézipoggyászt lehet vinni. Amikor ezt közlöm, leüvölt, hogy az nem jó, mert nem fér el minden a kézipoggyászban....

Hogy lehet ebből a körből kizökkenteni?



2019. jún. 13. 21:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Maga a megfogalmazás elég volt. Megveszem a jegyet és közlöm, hogy ez van.
2019. jún. 13. 21:27
 2/12 anonim válasza:
100%

Semmit, majd lenyugszik.

Ne szólj hozzá, mert csak rosszabb.

2019. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Picipok2128 válasza:
41%
Add be reggel a válópert.
2019. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Jól megfarkalni.
2019. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
ilyennel sehová se mennék,utálom a sárkányokat...
2019. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%

Idióta picha. Ahelyett, hogy örülne, hogy utaztok, problémázik...

Foglald le a jegyet, és utazz egyedül, vagy vidd el a legcsinosabb barátnőjét. Legközelebb kétszer meg fogja gondolni, hogy van-e értelme a hisztijeinek.

2019. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
ELVÁLNI! Ez csak fokozódni fog! Hisztis. N
2019. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan tőlünk kérdezed.... hogy hogy kommunikálj a feleségeddel?
2019. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
57%

Szerintem adj neki időt, hogy lenyugodjon. Utána megbeszélitek és valószínüleg a fejed is megmarad.

Nálunk ez szokott működni.

2019. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én kefélem a feleségem nagyon durván. hasra fektetem, a nyakánál leszorítom az ágyra, és hátulról, ami csövön kifér. tényleg nagyon durván nyomom neki, általában minden másnap, ritkán naponta is. van hogy napközben is, ha nincsenek otthon a gyerekek, a konyhában felszopatom répát és már döntöm is az asztalra. amúgy nagyon visszafogott, csöndes, otthonülő ember vagyok. na szóval, nincs az asszonnyal semmi gond az égvilágon, nem enged házimunkát csinálni, pedig mindig ajánlkozok, hogy segítek mindig azt mondja, hogy te csak pihenjél apukám:). csak kiejtek valamit a számon hogy ennék ezt vagy azt, már öltözik és megy le a boltba. na mindegy, kicsit hosszú lére eresztettem. ez hát a tanácsom, lényegében.
2019. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!