Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ursula ula kérdése:

Tényleg ilyen a koszovoi mentalitàs?

Figyelt kérdés
Németorszàgban meg ismertem egy koszovoi fiut,az elején minden szép volt de egy idö utàn észre vettem,hogy mindig a csalàdja àllt az elsö hejen es sokszor csak ejszaka jött hozzam a csalàdi összejövezelek utàn.Sosem vitt persze magaval söt még sétàlni sem mentünk hogy ne hogy meg làsson a csalàdja.A létezésem sem tudta senki az ö köréböl.Mikor elegem lett azt mondta hogy ha meg mondja a csaladjanak akkor kitagadjàk.Nem tudom ténleg ez a teljes igazsàg e vagy csak nem talalt annyira fontosnak hogy felvàlaljon!?Szakito felben vagyunk ,remenykedtem hogy talàl egy megoldast ami ram nezve is ok de azt hiszem ilyen nem lessz.

2019. jún. 15. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Koszovó érdekes dolog. Egy Európában található ország, ami nagyon csak nyomokban tartalmazza az európai civilizációt.


Hasonlóan derék szomszédjához, Albániához. Mentalitásukat tekintve mindkettőnek a közel-keleten a helye, remélem sosem veszik be egyiket sem az Unio-ba. Nem natúr rasszizmus miatt kapcsolódik annyi negatív tartalom az "albán" és a "koszovói" jelzőhöz.


De mivel minden ember más, nem lehet tudni, hogy éppen nála ez miért van, ott sem egyformák az emberek.

2019. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerinted minden magyar ember egyforma?
2019. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A család fogalma nála szerintem feleséget és gyerekeket takar. A délszlávok amúgy is nyíltan járnak kupikba, minden pasi prostizik is. Egy vagy nála a sok közül.
2019. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, egy évig jàrtam Németordzágban rgy koszovoi fiuval, pár éve. Detto ez volt mint nàlad! (Nem Dula a vezetèkneve veletlenul?) Kiderült, hogy otthon menyasszonya van.
2019. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ollókezű Edward ***** válasza:
Személyes tapasztalatom ugyan nincs, de néhány üdítő kivételtől eltekintve a keleti nemzetek fiai elmaradottabb nézeteket vallanak a nőkkel kapcsolatban. Én ha Nyugat-Európában lennék, akár Németországban, akár más országban, tuti csak nyugati pasival kezdenék.
2019. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

#5


Igaz élve megeszik őket a "keletiek" (különösen a közel-keletiek), de ez már a szükséges rossz. Svédeknél és a franciáknál látható ez igazán.

2019. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is, meg ne tudja a felesége és a gyerekei.
2019. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Koszovói albán?? Olyan mint az arabok.
2019. jún. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Luna2 válasza:
Hello bar latom a kerdes mar tobb eves valoszinu nem is aktualis a koszovoi parkapcsolatrol szeretnek irni nekem koszovoi a parom mar 23 eve egyutt elunk nagyon szeretjuk egymast a mai napig de szerintem ahogy latom ez egyedi eset nyilvan minden ember mas ,kettonk kozott olyan szerelem es kemia van a mai napig ami ritka es meg egy dolog ami nahpgyon fontos a parom varos es o mindig azt mo dja ,h oriasi kulombseg van a varosi es a videki koszovoi kozott es o nem szereti es nem tartja az alban szokasokat tehat magyarul en a mi dennapokban nem veszem eszre h albannal elek egyutt a viselkedesen a mentalitasan nem latszik.A csalad nem fogadott el ...engem nem erdekel de ez igy igaz amit irnak sokan alban koszovoi csalad szerintem 99 szazalekba nem fogadja el a kulfoldit a parom 23 eve elunk egyutt es tobb mint 20 evig nem volt otthon nem latta a szuleit ...nem tagadtak ki viszont telefonon allandoan ment a veszekedes miattam ...van egy kislanyunk is ot ugy gondolom szeretik de engem meg most sem fogadtak el a parom nem engedi a csaladjanak ,h beleszoljon barmibe is ,,nagyon sok albant ismerek akik kulfoldivel jartak akar evekig is de engedtek a csalad nyomasanak es alban lanyt vettek felesegul de sokan meg most is a volt parjukrol beszelnek vagy vannak olyanok akik nem tudtak elszakadni es meg valamilyen szinten tartjak a kapcsolatot a volt parjukkal,,,Az en parom engem valasztott a csaladja akarata helyett, de ez nagyon ritka ehez tenyleg nagyon mely szerelemnek szeretetnek kell lennie .
2023. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!