Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Hogy reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogy reagálnátok ha a párotok közölné hogy az exenek szebb melle van mint neked? 20/L

Figyelt kérdés
Sajnos elszólta magát.. nem akart megbántani de sikerült..

2019. jún. 16. 10:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondanám, hogy ilyen az élet, az exemnek meg az egész teste szebb volt, mint az övé, és megmutatnék egy balatoni strandolós, fürdőnadrágos képet a volt páromról, akinek tényleg annyira formás, sportos teste volt, amilyet azóta is ritkán látok.


Amúgy én sem értem, hogy mégis hogyan lehet ilyet véletlenül mondani.

2019. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
17%
Nyilván nem szép ilyet mondani, de azért te se legyél annyira naív, hogy azt gondolod hogy te vagy a legszebb nő akit életében látott minden téren. De mégis veled van nem mással ennek kéne örülni, nem ürügyeket keresni a szakításra. Ha minden másod meg szebb mint az exé az nyilván nem érdekelne, csak az hogy mi rosszabb -.- Én is szexeltem olyan csajjal akinek az exének nagyobb volt mint nekem, mégse izgatott a dolog, pláne hogy velem jobban élvezte a szexet. Ahogy más is írta, fogadd el amid van és fókuszálj az előnyeidre, kevesebb felesleges stressz fog érni. 29/F
2019. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Te meg mondjad neki, hogy az előzőnek nagyobb vastagabb farka volt és tovább is bírta sokkal
2019. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
24%
Miért, nem igaz? Ha igaz, akkor tedd túl magad rajt és fogadd el, hogy valakinek jobb melle van, mint neked. Egy kapcsolatban ilyen semmin való fennakadások ne történjenek már...
2019. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ácsi, Ácsi ! Idő mert nem értem. Hogy lehet olyasmit elszólni bántó szándék nélkül hogy szebb melle van az exnek?Ha azt mondta volna nagyobb, az lehetett volna tényközlés és egyúttal véletlen megsértés ha nem kapcsolt időben hogy te konkrétan most elégedett vagy a kicsivel, vagy inkább nagyobbat akarsz csináltatni. De az a szó hogy más vagy másnak a valamilyen SZEBB ( legyen mell, arc, alak, fenék) azt nem lehet kimagyarázni azzal hogy nem bántó szándék. Te se dőlj be mindennek.... ebből a csókából kijött az énje és most korrigálna visszakézből... a másik eshetőség hogy azt hitte rögtön időpontot foglalst a plasztikai sebészhez azzal hogy” te megérdemled hogy labda alakú csöcsökről fogyaszt a tejszínhabot amit a reggeli csésze kávé mellé szolgálok exkluzív módon”
2019. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Te meg mond neki , hogy a gézának vastagabb volt .. na és akkor mi van..
2019. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

én is visszaszólnék valami hasonlót. pl hogy az előzőnek nagyobb volt a farka, vagy valami ilyesmit.

lehet gyerekes, meg nem szép, de én jobban érezném magam. és ha ő ilyet mondana nekem "véletlenül", akkor pont hogy nem érdekelne jobban az ő lelkivilága, mint a sajátom.

2019. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Miért vannak felpontozva ezek a megsértődős válaszok? Nem értem... Miről szól egy kapcsolat, fogalmazzátok már meg nekem.
2019. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, de én egyébként sem szeretem a mellemet, tervezem is megcsináltatni a jövőben (nem méretprobléma), és egy ilyen elszólás nem tudna megsérteni, mert amúgy is tisztában vagyok vele.

Szóval szerintem én kb. sehogy nem reagálnék erre, nem tudna érdekelni.

Azt meg már neked kell tudni, hogy veled mi a helyzet.

2019. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember tisztában van a hiányosságaival. Itt nem az a bántó, hogy nem neki van a legszebb melle, hanem minek ezt mondani? Ez olyan, mintha a 172 centis pasimmal mennénk az utcán, és ha elmegy mellette egy magasabb pasi, folyamat duruzsolnám a fülébe, hogy "ő is magasabb nálad, ő is, meg ő is, ő is...".
2019. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!