Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Hogy reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogy reagálnátok ha a párotok közölné hogy az exenek szebb melle van mint neked? 20/L

Figyelt kérdés
Sajnos elszólta magát.. nem akart megbántani de sikerült..

2019. jún. 16. 10:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
91%

reflexből azt mondanám, hogy "akkor menjél vissza hozzá" illetve "ne aggódj, találok majd olyat, aki nem mond nekem ilyen baromságokat és örül a mellemnek, nem kötelező fogdosni és nézegetni, másnak adom inkább a lehetőséget, aki meg is érdemli"

ilyen dolgokat most minek mond valaki, de tényleg? nem is a ténnyel van baj, de rohadtul nem kíváncsi erre a kutya se, mindenkiben lehetne találni valamit, amit így fel lehetne hozni, de nem teszem meg, főleg a párommal nem, mert nem vagyok egy érzéketlen bunkó

nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy felsorolhatnád e, hogy a régi pasijaid miben voltak jobbak eddig, ha megsértődik, akkor megmondod, hogy hát nem kellett volna magyaráznia neki se


21/L

2019. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
0%
Ténykérdéseken nem szabad megbántódni. Ha szebb, szebb... Ettől még veled van.
2019. jún. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Repülne! De sztem én abba a pillanatban még le is kevertem volna neki egyet! Ha így is van tartsa meg magának vagy menjen vissza az exéhez..

Nem tudom ő mit szólt volna fordítva a farkára utalva..

2019. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
18-as..nyílván ha valakinek ilyet mondanak nyílván nem is izgatja úgy az ő melle ha nem tetszik neki úgy..vagy éppen még nem ábrándult ki az exéből. Sztem ez hatalmas tahóság valakit így megsérteni. Ha szeretünk valakit nem bántjuk meg így. Minden nő tudja h van nála szebb,de pont az exe mellét vágja hozzá?? Mert ha lát a tv-ben pl egy formás mellett ok,de az exéjét? Nekem ezt senki nem mondja h normális dolog. Ki vág ilyet hozzá a másikhoz..
2019. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!