Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy tudnám párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudnám párom pazarló életvitelét megváltoztatni, és rávenni hogy költözzünk össze?

Figyelt kérdés
Ő 25 én 24 éves vagyok,egy 3 szobás nagyobb lakásban lakik az anyjával és nem tudom rávenni arra hogy közös életet kezdjünk...Ketten keresnek vagy fél milkát,és 2 kézzel szórják,marlborot szívnak,párom jack danielst iszik,drága ruhák,200.000-es óra,mindennap reggeltől estig főtt ételt csirkemell vagy szűzhúst esznek ha épp nem rendelnek...Én örülök hogy élvezi az életet viszont én már sokszor elmondtam neki hogy költözzünk el albérletbe ketten,kezdjünk saját életet,2,5 éve járunk...De nem hajlandó rá,aztmondja nem akar hitelt törleszteni,meg zsíroskenyeret enni,pláne nem gyereket eltartani...Helyette inkább ez az élet,meg 4 csillagos hotelben wellness.Szerintetek hogy tudnám megváltoztatni a gondolkodásmódját,és jobb irányba terelni?Szeretem és nem akarom elhagyni...

2019. jún. 16. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Sehogyan ,egyenlőre még élni akar szórakozni, nem nélkülözni , nyilván azért zsíros kenyérnél jobbat is tudna enni ..

Ha nem saját magamat kellene eltartanom egy albérletben és olyan lehetőségem lenne mint a barátodnak én sem mennék.

2019. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Micsoda világ, hogy a Malbi meg a Jack a státuszszimbólum, meg a két embernek fél milla a nagy fizetés. Na mindegy.


Sehogy nem fogod tudni megváltoztatni, ez van, ő nem akar összeköltözni veled. Nem értem, mi nem világos neked ezen. Hagyd ott, keress egy felnőtt embert.

2019. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem lehet megváltoztatni. Vagy elfogadod így, vagy hagyd ott.

Őszintén: mit eszel egy ilyen alakon, akinek a cigi és az alkohol ennyire fontos?

2019. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Kezdj el inkább agyagozni. Az agyagot könnyedén formálhatod az elképzeléseid szerint. Egy embert viszont nem. Te nem szereted a barátodat. Egy elképzelt ideált szeretsz, ami valójában sosem volt.
2019. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Két ember nehezen szór két kézzel 500 ezret.
2019. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Csak egyetlen embert tudsz megvaltoztatni, sajat magadat. Valtozz olyan iranyba, hogy legkozelebb kevesbe problemas part valasztasz magadnak, akit nem kell gyozkodni es manipulalni, mert sajat elhatarozasabol tervezi azt, amit te.
2019. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mi lett vegul a dzsokival??
2021. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!