Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek így értelme? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek így értelme? Vagy fogadjam el, hogy másra vágyik?

Figyelt kérdés
20 éve vagyunk együtt, fél életem vele töltöttem, van egy tíz éves gyerekünk. Eléggé mások vagyunk, gondolkodásra, életvitelre. Évek alatt eltávolodtunk egymástól, mivel folyamatosan leépítette az önbizalmam, hogy én nem érek semmit, én egyedül semmire nem vagyok képes. Hogy gusztustalanul nézek ki és senkinek nem kellenék. Aztán lett valaki, akinek tetszettem, a kinézetem,a személyiségem. Nem történt semmi, csak rengeteget beszélgettünk. A férjem megtudta, persze kétségbe esett. Majdnem elváltunk, nem a harmadik miatt, hanem elegem lett. Megbeszéltük, hogy megpróbáljuk. Most eltelt két hónap, ott tartunk újra, hogy egy héten legalább háromszor meghallgatom, hogy kövér vagyok, hogy hogy nézek ki. De ő ezt csak elmondja, hiszen ezek a tények szerinte. Ma mentünk együtt kocsival,a parkolóban ott volt egy bikinis csaj. Természetesen el vissza tolatott, hogy jobban lássa. Természetesen majd kiesett a kocsiból, úgy bámulta a csaj fenekét. Majd itthon kifejtette, hogy én akkor lennék csinos és akkor néznék ki jól, ha 50-55 kiló között lennék. Sosem leszek annyi kiló,kb 15 évesen voltam annyi. Pedig most döntöttem el, hogy diétázok, hogy lemenjen vagy tíz kiló. De akkor sem leszek annyi. Akkor meg minek? Hiszen úgysem leszek olyan feszes, csinos, mint azok a húsz éves macák, akikre csorgatja a nyálát. Ja és persze csodálkozik, miért nincs kedvem a szexhez.
2019. jún. 16. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Mikor megismerkedtetek/elvett, hány kiló/milyen alkat voltál?

32/f

2019. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francnak maradtál vele, amikor lett volna valaki, akinek tetszettél ls megbecsült volna?
2019. jún. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mikor megismerkedtünk, akkor 60 kiló körül voltam. Tény, hogy felszedtem sokat. Lehetne kifogásokat keresnem, mint hormonális problémák, pajzsmirigy betegség, amitől két hónap alatt tíz kilót híztam és amit nem tudtam azóta sem leadni. Mindegy, így alakult. De ő sem olyan kigyúrt, izmos, jóképű, mint annak idején. Hízott, meglöttyedt, nem figyel arra, hogy jól nézzen ki.
2019. jún. 16. 22:32
 4/15 A kérdező kommentje:
Amikor elvett,3 kilóval voltam kevesebb, mint most.
2019. jún. 16. 22:33
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi tart vissza attól, hogy otthagyd ezt a bunkó parasztot? Miért hagyod így megalázni magad?
2019. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hányinger az összes ilyen férfi.. Vagy mi.


Azt hiszik ha ossze is jon veluk vmi 20on éves lany akkor az majd nem dug felre korabelivel? Az is majd ugysn ugy elhagyja fiatalabber.


En nem maradnek ilyennel.

2019. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ő nem akar új kapcsolatot, csak csorgatja a nyálát, meg nézelődik, hiszen ő nem vakságot fogadott, hogy éljek az ő szavaival.
2019. jún. 16. 22:44
 8/15 anonim ***** válasza:

Es honnan tudod hogy nem e elne a lehetőséggel ha össze jönne neki egy lány?

Nyilvan nem fogja a szemedbe mondani.


En akkor is dobnam az ilyet..nem mind1 hogy rá néz vagy csorgatja a nyalat..

2019. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ezt magyaráztam én is neki. Persze, hogy megnézi, ha csinos, meg jól néz ki. De az, hogy kitekeredik a nyaka a bámulástól, az már nem oké.
2019. jún. 16. 22:50
 10/15 A kérdező kommentje:
Egy nő tényleg csak 60 kilóig nő, utána már egy senki? Az adja egy nő és egy együtt eltöltött húsz év értékét, hogy hogy néz ki a másik?
2019. jún. 16. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!