Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyit vagytok együtt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit vagytok együtt egy héten? Lehet mi sokat találkozunk?

Figyelt kérdés

A párom most mondta, hogy szerinte sokat találkozunk, de miattam nem akar kevesebbet, mert én igénylem.

Általában kedd este meló után találkozunk, együtt alszunk, majd másnap munka, utána péntek este találkozunk és vasárnap este is még együtt alszunk.

Ez annyira sok?

Volt szó összeköltözésről, de ha a barátomnak sok az, hogy heti 4 éjszakát alszunk együtt, nem tudom van-e értelme az egésznek.

Nagyon elkeseredtem... Azt hittem ő is szeret ugyanannyi időt velem tölteni...


Másfél éve együtt.



2019. jún. 17. 08:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Már bocs, de ha komoly a kapcsolat akkor fél éven belül össze szoktak költözni a felek. Ez a srác csak üríteni tart téged...
2019. jún. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, de én heti 7 napból, 8 napot szerettem volna a barátnőmmel tölteni. Főleg az első 4-5 évben. Na és mind ketten azon voltunk, mielőbb együtt lakjunk.
2019. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Én csak heti három napot számoltam: kedd, péntek, vasárnap.


Ez nem sok.

2019. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedd este együtt alszunk egyszer, majd péntektől hetfő reggelig együtt vagyunk. Így értettem.
2019. jún. 17. 08:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szeret, akkor nincs olyan hogy túl sok idő... Mindig veled akar lenni.
2019. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat? Ejha

Szerintem ez egyáltalán nem sok

2019. jún. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szóval szakítsak? Erre így hirtelen nem lennék képes. :( Annyira meglepett ez most tőle... utána korrigált, hogy nem vagyok terhére vagy bármi, csak ő ennyit igényel. Nem tudom mit gondoljak... Konkrétan ezek után tehernek érzem magam.
2019. jún. 17. 09:42
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen gyökerek, akik nem tudják megélni ilyen nagy volumenben a szerelmet. Egyszerűen ilyen az ember, nincs ehhez köze a személyednek. Lehet kompromisszumot kötni, vagy keresni olyat, akinek öröm a minél több együttlét.
2019. jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után én is tehernek érezném magam. Bármennyire szeretném is a férfit, így nem erőltetném a dolgot, inkább emelt fővel távoznék. Próbáld meg azt, hogy egy ideig nem keresed, majd meglátod hogy ő keres e. Mást nem igazán tudsz tenni.
2019. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor nem keresem egy ideig. :( Bár ezek után egy darabig találkozni sem szeretnék vele...
2019. jún. 17. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!