Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már azt hogy az összeköltözés után nem az a párod akit Te előtte ismertél?

Figyelt kérdés
Miben lett másabb mint előtte? Történt változás abba az irányba ami neked megfelelt?
2019. jún. 17. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem jutottam el oda senkivel, hogy összeköltözzünk.
2019. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Diavolino44 ***** válasza:
Ez szerintem normális, lakva más az ember mint, mikor van tered és időd arra, hogy a “hulyesegeidet”, mason vezesd le. Plussz közrejátszik, hogy csak telik az idő, s a rózsaszín kod is kezd elmúlni. S összeköltözés utan a szex is más.
2019. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Éreztem...

Azt hittem, hogy egy felnőtt férfival van dolgom, aztán anyuka szoknyája mellől hozzám költözött.

Hát mintha egy 6 évessel laktam volna együtt.

Amíg nem költöztünk össze, ezeket a dolgokat egész jól el tudta titkolni, bár voltak intő jelek.

7 hónap után költöztünk össze és 3 hónapon belül újra otthon volt az anyukája mellett.

Semmit nem volt hajlandó tenni azért, hogy felnőtthöz méltóan éljen, állandóan hisztizett, hogy ő csak friss kaját eszik,a tegnapi hűtőset már nem, nem tudja hogy kell bekapcsolni a mosógépet, pedig oda volt tekerve minden, ahova kellett, csak a gombot kellett volna megnyomni, egész nap PS, mert most ő nagyon szabad, rászokott a fűre mert azt otthon nem lehetett, meg az ilyesmik.

Mondtam, így nincs értelme, ő meg pakolt és hazament, mert az volt a legegyszerűbb neki, egy pillanatig nem próbált változtatni.

2019. jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindig vannak előtte gyanús jelek, csak ezeket utólag rakja össze az ember.


Én próbáltam mindenben a kedvében járni, de csak egyre rosszabb lett.

Idővel többet keresett és többet is szórta a pénzt: tragacsra, kaszinóra, italokra...

Próbáltam felemelni, de a munkája kiégette.

Csak a rosszat, hazudozást, verést kaptam.

Magam miatt szakítanom kellett, 3 évet éltem vele.

2019. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze. Ilyenkor lehet igazán látni, hogy milyen valaki. Napi pár órára, vagy pár napra, amitt addig együtt töltöttetek, arra bárki meg tudja emberelni magát. Meg ugye azokban nincsenek jelen a mindennapi gondok és hangulat.
2019. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem költöztök össze, addig tudja az ember a lehető legjobb oldalát mutatni. Viszont utána sajnos minden kiderül.

Nem mindig a legrosszabb dolgokra kell gondolni, de gyakran egy jóval tunyább verzióját kapjuk az embernek Az összeköltözés, az egyik legnagyobb lépés, s utána úgyis érezzük kicsit lehet lazítani (nem azonnal, de kis idő után).

Nagy ebben kell sikeresen navigálni hogy minden szuper legyen a jövőben is és kitartó, hosszú kapcsolatot építeni.

2019. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!