Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az elmúlt stresszes időszak miatt a párommal eltávolodtunk egymástól?

Figyelt kérdés
Megszűnt az intimitás, nem csókol vagy ölel meg, nincs szex. Ellenben mindenben támogat és segít, meghallgat, kiáll mellettem, esténként összebújva alszunk el. Azt mondja szeret, csak most kicsit sok volt a negatívum, neki is le kell hogy ülepedjenek ezek, hogy túl tudja magát tenni, mert nem egyszer megbántottam (sajnos én hirtelen vagyok, ő jóval megfontoltabb). Én 34N, ő 42F
2019. jún. 17. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

" nem egyszer megbántottam (sajnos én hirtelen vagyok "


Ha elkezdenél személyiség fejlődni, hogy ha stresszhatás ér akkor ne rajtam, akit állítólag szeretsz töltsd ki a feszültségedet(sem senki máson, mert elég gané dolog és gyenge jellemre vall), azt értékelném ha a férfi helyében lennék.

2019. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha annyira megbántottad a párodat, hogy még szexelni sincs kedve veled, akkor bizony komoly törést okoztál benne és a kapcsolatotokban. Most légy nagyon kedves hozzá, nagyon szelíd, nagyon aranyos, és finoman, de érd el, hogy újra legyen hozzád kedve, mert szex nélkül végleg ki fog hűlni a kapcsolatotok. Ügyelj arra, hogy egy hangos szót ne ejts, mert pengeélen táncolsz.

És hallgass az első hozzászólóra: soha ne a párod felé robbanj, bármilyen feszkó is van benned. Tanulj önuralmat!

2019. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és az őszinte szavakat is. Elindultam ezen a rögös úton, igyekszem fejlődni minden téren, szükségem van rá, sajnos nem úgy kezelem a dolgokat néha, ahogyan kellene, de már megfejtettem, hogy mi a kiindulópont mindig, aminél robbanok, így, hogy ezt már ismerem igyekszem helyretenni magamban és bízom benne, hogy könnyebb lesz az együttélés velem. Viszont nem tudom, hogy ő valaha el tud-e vonatkoztatni majd ettől az egésztől, tartok tőle, hogy örökké fel fogja hozni, hiába fejlődöm, nem tudom.

Jelenleg elköltöztem, hagyom, hogy csillapodjanak az érzései, állítja, hogy az ő érzései nem hűltek ki és még mindig szeret, csak fájtak neki a dolgok és emiatt el kell gondolkozzon, hogy miként tovább. Sajnos a szexuális életünk sose volt fenékig tejfel, neki az a gyengepontja, nekem pedig az, hogy hogyan kezelem a tehetetlenségem, a stresszt, egyebeket. De én igyekszem ebben fejlődni. Eddig is nagyon sokat változtam, mióta vele vagyok, teljesen más dimenziókat nyit meg számomra, ezért is nagyon bánt a kialakult helyzet, sajnos nagyon sok minden összejött az utóbbi időben, nem voltam a helyzet magaslatán és úgy éreztem kicsúszik a lábam alól a talaj.

2019. jún. 17. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy, ha már tudsz magadra reflektálni, hajrá!:)


https://www.youtube.com/watch?v=-UXSZK_CYsM&t=1286s

2019. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 érdeklődő63 ***** válasza:
26%
jól beleverte a fejedbe hogy te vagy a hibás! el ne hidd már annak a majomnak! ő dolgozott azon hogy ne nyavajogjon mint egy hímringyó? nem mert te vagy a hibás szerinte. te meg elhiszed. ne tedd. egy temperamentumos nő vagy nem hirtelen robbanó. az meg nem férfi hanem egy selejt aki egy beszólástól hónapokra összerogyik. nem a te jellemeddel van a baj hanem azzal hogy nem illessz hozzá. vissza se menj. biztos jó nő vagy gyorsan találsz mást
2019. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszhoz csak annyit fűznék: persze, porig lealázta a másikat, de azért ne tartsa magát hibásnak. Pont azért mennek tönkre a kapcsolatok, mert mindenki a másikat hibáztatja. A kérdező nagyon jól teszi, hogy egy kicsit magába néz. Remélem, sikerül neki helyrehozni ezt a kapcsolatot, amiben ezek szerint a párja nem sértette őt vissza dacára annak, hogy ő "nem egyszer megbántotta". Egy férfit is össze lehet törni. Mennyit köteles eltűrni? Szerintem a kérdezőnek nagyon is jó társa van, aki még így is szereti őt, becsülje meg, szeresse, és szerezze vissza. Ha pedig nem változtat magán, felesleges továbblépnie, mert a következő kapcsolata ugyanígy tönkre fog menni.
2019. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 érdeklődő63 ***** válasza:
100%
6 hozzászólásból érzik a jószándék de egy dolgot megjegyeznék. egy férfit ne lehessen összetörni azzal hogy 1 2 alkalommal nem megfelelő hangnemban szól hozzá a párja. mert az ilyen nem férfi hanem egy vicc. ez ilyen ne tartson igényt női partnerre
2019. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!