Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem elmondani, ha valami zavar?

Figyelt kérdés

Minden ismerkedés elején nyilván van olyasmi a másikban, ami esetleg zavar, vagy csinálhat olyasmit, ami nem tetszik. De én ezeket sosem merem elmondani, csak magamba folytom és inkább továbblépek a következőre, félek a konfliktustól. De tudom, hogy egy kapcsolatban meg kéne beszélni a problémákat, mégsem megy. Mit tehetnék?

23L



2019. jún. 17. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát... Ezt magadban döntsd el, hogy tudod-e tolerálni, mert teljesen megváltoztatni nem lehet.


A baj az, hogy már most vannak ilyenek... Ez így rossz indítás, persze a legjobb az lenne ha nem zavarna, de így... Hiába mondod ki, hacsak nem nagyon erős személyiség a másik, akkor a dolog maradni fog.


És én is mindig kiszúrok ilyesmiket, és emiatt nem is lehet senkim, mert nagyon sok dolog eleve kizáró ok pl. kutya, erős dohányzás, irracionálisan szoros kapcsolat az anyjával, idegbeteg le nem zárt ex, saját gyerek stb.

2019. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Én nem egészen ilyen dolgokra gondolok, el se kezdek ismerkedni olyannal, aki nem felel meg az elképzeléseimnek. Inkább úgy mondom, hogy konfliktuskerülő vagyok, pedig konfliktusok minden kapcsolatban vannak. Ezt hogy lehet megtanulni kezelni? Olyan kis gyáva vagyok, mikor el kéne mondani, hogy mi bajom van.
2019. jún. 17. 13:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el az alábbi cikkeket és fejleszd magad:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Most jelenleg a legrosszabbat csinálod. Merj konfrontálódni a másikkal. Ha valami nem tetszik, állj ki magadért, és közöld a másikkal.

2019. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. jún. 17. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Annál irritálóbb nincs amikor kérdezel egy nőt , hogy mi a baja de csak némán durcázik..
2019. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#2


Igazából én sem, ez is egy gond.


Viszont a konfliktuskerülést megértem, én is érintett vagyok, igaz én azt mondom "nem számít" holott de, csak azért, mert ha aztmondom "számít" abból max vita lesz és marad minden ahogy volt, mert a legtöbb ember nem változik olyan nagyot, maximum trauma hatására. Meg ottvan a "minek elrontani egy ilyen szép délutánt ezzel"...

2019. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 ja én is így vagyok ezzel. Lehet vitatkozni, de minek. Sokmindent nem old meg, akkor meg minek a feszültség :D
2019. jún. 17. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!