Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez órási hiba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez órási hiba a részemről?

Figyelt kérdés

Szóval 25 éves vagyok. Eddig még nem volt szexuális életem férfival. De a tegnap megtörtént olyan 3 hét után, és azóta furcsán érzem magam. Volt úgy egyszer nem jött össze a szex mert ideges voltam, és nem izgultam fel, ő neki meg nem állt felfele. Ekkor kb. olyan 8 óra hosszára el is tűnt, nem tudtam elérni telefonon sem. De másodjára összejött. Ekkor sem nedvesedtem be, de nem igazán tett ezért, 5 perc előjáték után tök szárazon bedugta.

Kínomban már a lábammal is toltam, de nem hagyta abba. Én meg utána inkább hagytam magam, csak ne legyek többet szűz, mert más férfi nem fogadta volna el hogy ennyi évesen az vagyok. Még a végén megjegyezte hogy sajnált engem, mert fájt, de ügyes voltam hogy így kibírtam.


2019. jún. 17. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy normális.
2019. jún. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Már nem azért a te életed de én inkább maradtam volna ennyi idősen is szűz mint hogy így veszítsem el.

Egyébként ha normális férfit találtál volna annak ez nem is jelentett volna problémát.

2019. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

hát inkább várnod kellett volna addig, amíg eljön az, akire úgy benedvesedsz hogy elázik a bugyid és annyira jó a szex, hogy nem akarod abbahagyni, de ehhez szerelem kell, ami itt egyikőtök részéről sincs sajnos :/

lassan egy éve egyedül vagyok olyannal sem fekszem le aki modellarcú és testű ráadásul még rendesen el van látva ott is, mert nekem ez szerelem nélkül nem megy


Próbáld ki majd azzal akivel van értelme, aki figyel rád, ennek amit most csinálsz, semmi. Előbb utóbb belátod te is.

2019. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Volt olyan hogy benedvesedtem amikor nem volt szex.
2019. jún. 17. 16:29
 5/16 anonim ***** válasza:
14%
Nekem az álmom egy szûz nô. Létezik síkosító.
2019. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében megerőszakoltak.
2019. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Most már mindegy. A legtöbb amit tehetsz, hogy legközelebb nem fekszel le olyannal, aki még arra sem veszi a fáradtságot, hogy rendesen felizgasson.
2019. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Hagytad magad megerőszakolni. Mit ne mondjak, megérte azért, hogy ne nevezd magad szűznek ezentúl?

30n

2019. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hiba volt. Szerintem zárd ezt le ezzel a pasival, mielőtt az élettől is elmegy a kedved, nem csak a szextől.
2019. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Jo nagy idióta vagy komám.....
2019. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!