Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közös nyaralás esetén mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös nyaralás esetén mit tegyen az a fél, akinek diák volta miatt nincs fix és elegendő bevétele, de a másik, már dolgozó fél Olaszországba akar menni vakációzni?

Figyelt kérdés

- kérjen a szülőktől pénzt?


- vegyen fel alacsony összegű hitelt?


- a tandíjra való megtakarításához nyúljon?


- vagy azt a pénzt, amit nyáron keres, és a következő tanévre tenné félre, azt mégis fordítsa a nyaralásra, de így ősztől lesz anyagilag nehézt helyzetben?


- vagy ne menjen el ilyen feltételek mellett nyaralni?


- vagy kérje meg a párját, hogy ő finanszírozza?



2019. jún. 17. 16:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
vagy keressetek valamit itt (nekem már régóta nem diák volt kolléganőm is utazott velük a párjával): [link]
2019. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Beszélje meg a dolgozó párjával, hogy erre neki nincs kerete, keressetek megoldást.

Kezdve attól, hogy a te keretedhez illesztitek a nyaralást, bezárólag azzal, hogy ha annyira oda akar menni, akkor fizesse ő.

Erre mi hiába írunk bármit, ha neki nem fog tetszeni.

2019. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kapcsolat az, ahol a másik fél nincs tisztában az anyagi helyzeteddel?

Mit gondolt, Mibol mész?

2019. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben, égett volna a pofám, ha nem én állom. Gondolom a párod is tisztában van vele, hogy tanulsz. Ilyen nyaralást akar veled, akkor fizesse.
2019. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Voltam hasonló helyzetben, bár én már dolgoztam, csak harmadannyit kerestem, mint az akkori párom. Mondtam neki, hogy nekem ez nem fér bele, mondta, h semmi gond, akkor megy a barátaival. Nem mondom, hogy nem esett szarul, de nem jobban, mint bármelyik másik eset, mikor el kellett viselnem, hogy csóró vagyok. Ez van, ezt kell szeretni, kommunikálni kell a másikkal és akkor nincs gond.
2019. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod ragaszkodik Olaszországhoz, akkor állja az út döntő többségét. Nem szégyen szólni, hogy ez neked nem fér bele!
2019. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinálj baromságot! Se hitelt ne vegyél fel, se az iskolára szánt pénzedet ne szórd el. Mindenképp szólj a barátodnak, hogy neked nincs pénzed drága nyaralásra.

- Beleadsz, amennyit tudsz, a többit a barátod fizeti

- Olaszországot elnapoljátok, és szerveztek egy alacsony költségvetésű nyaralást.

- A barátod elmegy nélküled nyaralni.

2019. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ne menjetek nyaralni. Anyagilag diákmunkás pénzből max elmehettek 1 napra egy átlagos termálba. Vagy egy körutazás kb. 2 múzeumba, mert ott is drága a beugró.
2019. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ilyen sem jó?


[link]

2019. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Van egy Olyan érzésem hogy a parod nélküled fog elmenni olaszországba nyaralni.
2019. jún. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!