Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nincs szexuális kisugárzásom?

Figyelt kérdés

Kezdem azt gondolni, itt a vég. :)

24 éves nő vagyok.

Kezdetben volt egy 3,5 éves kapcsolatom, ahol az exem majdnem megcsalt egy úgymond "elég erős szexuális kisugárzással" rendelkező lánykával. (Akkor én 18 voltam, a lány 15). :)


Aztán jött a mostani párom. 4 éve vagyunk együtt, és nem működik a szexualitás. Egyáltalán. Van, hogy csináljuk, és lelankad neki, illetve nem áll fel rám egyáltalán. De ez már a kapcsolat eleje óta. Elmondja, hogy gyönyörű vagyok, szép vagyok, tetszem neki, és semmi. Pedig jó az alakom, és tényleg szépnek mondanak, de nincs meg bennem valami. Amikor próbálkoztam, akkor meg ugye már erőltetett lett az egész, pedig igénylem a szexet én is! :(

Mostmár odáig fajult a dolog, hogy imád, szeret, de egy éve nincs szex.

Tudjátok, vannak azok a lányok, akik a nézésükkel is megőrjítik a pasikat. Nos, a mostani barátom exe ilyen lány volt, mondta is a pasim, hogy az a lány mindig lázba hozta őt.


Ha bulizni megyek barátnőkkel, akkor is látom, hogy megnéznek engem a fiúk, meg oda is próbálnak jönni, a baráti társaságomban is vannak fiúk, de mindenki csak barátkozik. Ha hiszitek ha nem, BULIBAN IS BARÁTKOZNAK VELEM. Inkább a barátnőimmel flörtölnek, velem beszélgetnek(nem, nem pasizni akarok, ezt azért írtam le, hogy értsétek miről beszélek). Volt olyan, hogy utánunk futott egy srác a barátnőmmel, végig hozzám beszélt, rá sem nézett a barátnőmre, viccelődött velem, nevetgélt, majd elkérte a barátnőm számát és lelépett.

Volt már, hogy eljött velem a pasim előtt még randizni egy srác, többször, és csak barátkozni akart, én meg ugye többet láttam bele.


Csinosan öltözködöm, sminkelek, ápolt vagyok, tehát nem ezzel van a bajom. Ha tükörbe nézek, egy kislányt látok, szó szerint. Nincs meg bennem az a "tűz", se a kislányos báj, SEMMI. Rendesen olyan, mintha semmi kisugárzásom sem lenne.


Ha a pasimmal elmegyünk valahova, látom, hogy megnézi azon lányokat, akiknek ilyen "szexi" nézésük van(nem, nem közönségesek, hanem olyan szexin néznek:D).


Mit tehetnék? Nem tudom,ezen hogy változtathatnék, de tényleg baj van.


2019. jún. 17. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy olvastam ezt nekem az volt az érzésem hogy valami retek pali lerombolta az önbizalmadat és az önbecsülésed.

Szinte biztos hogy semmi gond veled. Egyszerűen nyomorék pasid van.

Ezért nem látod ahogy mások közeledni akarnak feléd.

Ugyanis amiről írsz olyan nem létezik.

2019. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Felizgattad a fantáziámat! Mi lehet benned ilyen szexgyilkos? Lehet-e egyáltalán valami az öngyötrö fantáziádon kivül? Alapjában nem hiszem. (Személyesen nem szeretnélek megismerni, de ha tudsz öszinte lenni ebben a témában, szivesen leveleznék veled.)
2019. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ezt inkább bemeséled már magadnak!

Szakítani kellene, nem azért mert bajban nem lehetünk a másik mellett, de ha 4 év alatt képtelen volt elmenni egy szexológushoz, az már nagy baj! Ráadásul az exével példálózni, meg más csajokat stírölni. Undorító!

2019. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Teso 24 évesen volt 2 hosszú kalcsolatod itt meg sírsz? Vannak veled egyidős férfiak akiknek semmi sem volt ne játsz meg magad. Érdekes hogy itt a gyakorin kisírod lelked de gondolom a valóságban mutatod a kemény csajt aki nem adja magát senkinek sem
2019. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van olyan barátnőm aki nagyon szép, nagyon okos de kisugárzása az egy nagy büdös semmi. Aranyos lány de konkrétan annyira semmi nem jön belőle, hogy több fiú is megjegyezte már, hogy szegény annyira szép de semmilyen hatást nem gyakorol rájuk. Nem értem mi lehet vele a baj tényleg de van ilyen. Csak neki nem volt még rendes kapcsolata csak 2-3 ilyen pár hónapos, egyidős veled.

Én a másik véglet vagyok, velem meg nem tudom mi van de rám meg tapadnak a pasik állandóan, sokszor megőrülök tőlük. Barátság extrákkal sem működik soha mert mindegyik össze akar jönni velem utána. Ez is tud marha idegesítő lenni. :D

2019. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most mar megneznelek, kivancsiva tettel.
2019. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyelem az oldalon tilos az ismerkedés. Egy vasútrajongó nevű felhasznáó jelent mindenkit aki megpróbálja privát üzenetben pedig nyomorultnak nevezi!
2019. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem felallna a farkam rád. Szerelmeskedjek veled, hogy végre megtudd, milyen a jó szex? 31F
2019. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A pasid azzal takargatja a saját impotenciáját, hogy az exével példálózik. Akkor talán még jobban ment neki, de most nem megy és ez nem a te hibád. Ennek a kapcsolatnak semmi értelme. Hagyd ott és ismerkedj bátran, keress másikat. Lehet, hogy önbizalom növelőnek jó lenne egy szex kapcsolat, de ha nem vagy az a típus, felesleges belemenni. Hidd el, nem veled van a baj.
2019. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én annyit látok az egészből, hogy a párodnak van valami súlyos egészségügyi problémája, és nem foglakozik vele, sem maga,sem a te kedvéért.

A szerelmet semmiféle kisugárzás nem pótolja.

Ne okold magad

2019. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!