Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők/lányok! Tényleg van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok! Tényleg van olyan, hogy valaki "túl jó fiú" és ezért nem nyerő nálatok? Ha igen akkor ez mit jelent, fejtsétek ki?

Figyelt kérdés

2019. jún. 17. 17:58
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Légyszi ezt a vitát ne itt folytassuk le! :D
2019. jún. 17. 18:04
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
Általában a teszetosza, életképtelen pasik mondják magukról, hogy ők azért nem kellenek a nőknek, mert ők "túl jó fiúk", "igazi gentlemanek" stb.
2019. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Ja, nem ő mondja magáról, hanem rá mondták már csajok.

De én még sosem hallottam ezt a túl jó fiús szöveget és nem is értettem amikor haverom mesélte, hogy egy nő ezzel utasította vissza.

2019. jún. 17. 18:06
 4/26 anonim ***** válasza:
53%

#3


Bár az önmagukat rosszfiúnak kikiáltó alakok sem jobbak, általában a nagy rosszfiúskodás kimerül olyasmikben, mint: dohányzás, bőrdzseki viselete, valami olcsóbb motor birtoklása, trágár nyelvezet, tré meló, nonfiguratív-de-jól-látható tetkó.


Hű. Sokkal jobbak, tényleg.

2019. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs az ilyet nagytöbbség akkor mond ha nem akarja megbántani a srácot.
2019. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Volt pár hete egy hasonló kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Szerintem a kérdező is hasonlóképpen gondolja a "túl jó fiút".

2019. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

udvarias lekoptató duma.

Amúgy nekem van olyan, (ez nagyon ritka típus) aki csak ült az iskolában,ott, ahová lerakták, szandál-zokni kombó, betárt ing (iskolába, nem felnőttként!!) és anyukájával ment bevásárolni, nyaralni, sportolni, mindenhová, és mindig szót fogadott a tanárnak, meg anyukájának, és nem volt semmiről önálló véleménye, vagy az is lehet, hogy volt, csak nem merte elmondani, na az ilyen srácok szegények, néha még felnőtt korukban is őriznek ebből a túlzott alázatból, a túl semmiylenségből, és őrájuk nem tudok izgulni. Én például.

2019. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
#8 Na, ő lehetett az életképtelen teszetosza mintapéldánya :D
2019. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
38%
Van, igen. Én nem szeretem a papucs pasikat. Legyen önálló akarata, véleménye, ne lehessen becsicskítani.
2019. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondom ezt, ha túlságosan csendes, szerény, kedves a másik. Akikkel kapcsolatban olyan érzésem van, hogy elnyomnám őket.
2019. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!