Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy barátnőd vagy éppen asszonyodnak a barátnője elkezdett szemrehányásokat tenni?

Figyelt kérdés

pl. Keveset törődsz vele, amikor szomorú meg sem próbálod jobb kedvre deríteni, nem állsz ki mellette, otthon nem csinálaz semmit csak ő dolgozik, és sértő jelzőkkel is illetnek.


Ezeket, hogyan kezelitek vagy "nyelitek le'?


2019. jún. 17. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Inkább foglalkozzunk azzal, hogy ha ezeket a szemrehányásokat te kapod, akkor felmerül a valószínűsége, hogy talán igaza lehet annak aki szemrehányja.

Az igazság vagy a hamisság fogja eldönteni, hogy hogyan kell kezelni.

2019. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
hát ha nekem ilyeneket mondana a barátnője akivel megosztja a dolgait akkor baromira szégyellném magam hogy sz@r férj vagyok... nyilván igaza lenne benne és nem csak úgy a semmiből találta ki ezeket
2019. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
63%

Emlékszem a korábbi párkapcsolataimra, valahogy elindult egy megállíthatatlan lavina, először csak apróságokba kezdtek belekötni (miért 3 centivel odébb vetted le a cipődet, miért az Eurosporton kapcsoltad ki a tévét, mert őkelme utálja, hogy reggel rögtön valami sportesemény jelenik meg a képernyőn stb.), eleinte ezeket elröhögtem, elvicceltem, de ők véresen komolyan gondolták, s aztán elfajult olyannyira, hogy még az atyaúristen is probléma volt és tehettem én ellene bármit.

Tanultam a leckéből. Ha egy nő elkezdi a szokásos szőrszálhasogatást, értelmetlen pocskondiázást párkapcsolatban, rögtön, melegében leállítani a francba és kioktatni, hogy a fölényeskedős, degradáló projektjétől azonnal elállhat, mert nem fogunk alá- és fölérendelt szerepeket játszani. Ha neki ez nem tetszik, akkor mehet is isten hírével egy másik bikához, akit kedvére balekká változtathat.

2019. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha igaz, amit mondanak, akkor figyelj rá oda a jövőben és ennyi.


Ha nem igaz, akkor pedig állj ki magadért, megint csak ennyi, egyszerű a helyzet, nem kell túlbonyolítani.


Egyébként meg a csajod barátnőjének k-ra nincs köze a kapcsolatotokhoz, tök mindegy, hogy történetesen igaza van-e. Egy kapcsolat arra a két emberre tartozik, aki benne van. Nekem már tönkretette egy kapcsolatomat a csajom szociopata, agresszív barátnőinek a vérszívása. És ott történetesen nem volt igazuk...


(A "csajom" kifejezést amúgy primitívnek tartom, de valahogy külön kellett választanom a férfi barátnőjét és a barátnőjének a barátnőit.)

2019. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!