Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lúzerség a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lúzerség a lányok szerint szobát bérelni?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, lakásra nyilván nincs pénzem, teljes lakást bérelni pedig nagyon-nagyon drága. Amellett alig lenne pénzem valami kis szórakozásra. Amit ezen megspóralok az jó a szórakozásra. Egy fiatal párral lakok egy lakásban, ahol a srác a tulajdonos, ők laknak a nagyobb, én pedig a kisebb szobában. Amelyik lánynak ezt elmondom, rögtön világgá fut, eltűnik, meglepődik vagy kinevet. Nyilván vannak szabályok és nem olyan mint a saját vagy teljeset bérelni, de azért annyira nem rossz.
2019. jún. 17. 21:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Sírsz ahelyet hogy össze hoznál egy kis kecot nem villába kell kapásból gondolkodni
2019. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Miért bánod az ilyen felfogású nők visszautasítását? A helyedben örülnék hogy elkerülnek.
2019. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Mennyit fizetsz érte?

Csak kíváncsi vagyok mennyivel kerül többe az én 20 négyzetméteres albérletemnél. :D

2019. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%

Azért, mert 30 évesen még csak itt tartasz. Ebből is látszik, hogy eddig semmit nem tettél félre, és nem is dolgoztál.

Hány éves korodtól dolgozol és mióta teszel félre? Ha főiskolára is jártál, akkor is 22-23 éves korodtól már dolgoznod kellett és ennyi idő alatt, azaz kb 7 év alatt 2-3 milliót minimum már össze kellett volna gyűjtened, hogy legalább egy albérletet kivegyél, vagy egy kis hitellel egy egyszobás lakást vegyél.


Nem a nőkkel van a baj, hanem, veled. 30 évesen is úgy élsz, mint egy kis tini. Szobát bérelni egy párral együtt? Bocsi, de nevetséges.


Menjél ki külföldre fél évre dolgozni, vagy egy évre, és szedd meg magad anyagilag, ha pénzügyi gondjaid vannak. Nem a kifogást kell keresni, hanem magadba kéne nézni és változtatni az eddigi életviteleden.

2019. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Azt nem értem az ilyen embereknél, hogy azt hiszik hogy csak Budapest létezik ebben az országban(mert gondolom ott laksz, ha csak szobára futja)? Ha nem telik rá, hogy ott kivegyél egy lakást, miért nem költözöl vidékre? Talán ott egy kis házat is tudnál venni valamikor, igen nem Budapest, de tudod addig nyújtózz amíg a takaród ér. Ja és külfölde is lehet menni jobb fizuért. A te korodban a nők már gyereket akarnának lassan szóval gondolhatod, hogy így mennyire vesznek komolyan, jó mondjuk összejönne valaki, gondolom vele együtt már kivennétek egy teljes lakást.
2019. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
Nő vagyok, 30 és vettem sajátot, nem tolt senki pénzt a fenekem alá. Ne haragudj, de ha nekem ment, neked is fog és én sem vesződnék férfival, aki nem is akar egyről a kettőre jutni.
2019. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%
Nálam már az kizáró ok, ha valaki nem látja be, hogy Budapest élhetetlen átlag fizetéssel. Nem értem hogy nem látják már be az ilyen emberek, hogy ha elköltözne vidékre akkor ugyan ennyit keresne, csak 50 ezerért már teljesen baráti lakásban élhetne és sokkal többet tudna félretenni. Régen lejárt már Pest ideje. Munkaerő keresletben is, árakban is, közbiztonságban is, úgy általánosságban. De még mindig minden birka úgy van vele, hogy uuu Pestre kell menni mert ott dől a lé... Én emiatt gondolom lúzerségnek.
2019. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 érdeklődő63 ***** válasza:
54%
6* ha nem tolt senki akkor tele vagy hitellel gondolom
2019. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem az a baj, hogy keves a fizud vagy hogy kozos berlemenyben elsz. A problema azzal a hozzaallassal van, hogy ezen nem is akarsz valtoztatni. Pl miert nem teszel felre, miert csak szorakozasra szorod el a penzt? Ha lennenek celjaid, ambicioid, nem hangzana negativan, mert csak egy szukseges rossz, atmeneti allapot. De ezzel a gondolkodasmoddal 10 ev mulva is egy kis putriban fogsz lakni es oszinten, ki vagyik arra 40 evesen, hogy kiosonva a szobabol egy idegenbe fusson a furdoben? Ez utoljara 20 evesen, egyetemistakent volt meno...
2019. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Mono11 válasza:
62%
Neharagudjatok de aki a mai ingatlanàrak mellett őneröböl sajàt kecót vesz annak kezet csókólok .
2019. jún. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!