Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek még megmenthető a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sefbacsi09 kérdése:

Szerintetek még megmenthető a dolog?

Figyelt kérdés

Úgy nagyjábol másfél éve kezdődtek a problémák a párommal. Nekem ő az első neki viszont már volt elottem párkapcsolata. Szóval másfél éve tart hogy már túl megszokottá vált a dolog es nem tettem meg semmit a kapcsolatunkért kicsit el is hagytam magam és mostanában láttam.rajta hogy valami nincs rendben. Rákérdeztem mkre ő nagy huzavona után közölte velem hogy már nem.szeret annyira mint előtte. Megbeszéltük hogy kicsit ritkábban találkozunk de ő hozta fel hogy szeretné ujra megprobálni medt még mindíg szeret.azóta eltelt 2 hét és azt mondta hogy jobban érzi magát velem mostanában mimt az elmult masfél évben. Probaltam összeszedni magam külsőre is és jobban kimutatni hogy igenis szeretem. Most feldobta hogy elmehetnénk ketten Horvátországba pár napra. Szerintetek van még közös jövőnk vagy ez már egy remenytelen próbálkozás?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2019. jún. 18. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve vannak problémák, akkor gobdolom 4-5 éve már tuti együtt vagytok. Itt a rotkábban találkozás nem segít. Egyáltalán miért nem éltek együtt?
2019. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként természetesen menthető, ha mindketten akarjátok, de azért tenni is kell.
2019. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha erre a problémára azt látjátok megoldásnak, hogy ritkábban találkoztok, akkor menthetetlen. Ilyenkor pont az a megoldás, ha újra 110%-ot raktok bele mind a ketten a akpcsolatba. És nem csak ideig óráig hanem folyamatosan, éveken keresztül. Neked nyilván ez nehezebb volt, mert nem volt még kapcsolatod, nem tudtad milyen munkát kell belefektetni.

Horvátországi kirándulás tökéletes alkalom, hogy kicsit felrázzátok a dolgot, de nem szabad, hogy ez ennyiben maradjon. Továbbra is folytatnotok kell a randizást.

2019. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mentheto, csak akarni kell mindket felnek. Nincs olyan kapcsolat, amelyik barmifele "munka" nelkul orokkon-orokke high :)) Ez egy hullamvasut, es csak akkor visz ismet fel, ha mindketten dolgoznak rajta.
2019. jún. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen menthető, ha tényleg mindketten akarjátok. Egy párkapcsolatban mindig kell újítani, változatossá tenni, kedveskedni stb, szóval állandóan kell érte tenni a későbbiekben is.
2019. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt bomlanak le. Ha a pár tagjai ezalatt észhez térnek, és ápolni kezdik a kapcsolatot, jó esély van rá, hogy akár az idők végezetéig boldog párkapcsolatban éljenek.
2019. jún. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!