Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jön a házastársa nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön a házastársa nélkül?

Figyelt kérdés

Miért mennek többen a házastársuk nélkül társasági programokra?

Valaki rendszeresen, pedig elmondása szerint jó a házassága.


2019. jún. 18. 14:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytalálkozóra úgy szokott menni a legtöbb házas ismerősöm, és ez így is van jól. Valahogy ott nem érzem, hogy helye lenne kívülállónak, úgyis nosztalgiázás lesz, anekdoták, belsős poénok...


Lehet ez rossz meglátás részemről, de én így gondolom.

2019. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Mert nem vagyunk összekötve.

Ha ő el akar menni a haverokkal meccset nézni, én meg nem, akkor most én lessek ott, mikor más dolgom lenne, vagy ő üljön otthon, mert én nem érek rá?

Vagy én szeretek egy zenekart, ő nem,akkor én elmegyek egy barátnőmmel, ő meg csinál amit akar.

Vagy át akar menni a haverokkal dumálni, had legyen már szabad neki. Szerintem épp ettől jó a kapcsolatunk.

2019. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Mert a legmérgezőbb, legrosszabb kapcsolatok azok ahol összenőnek a felek és megszűnnek egyénnek lenni.

Könyörgöm két külön ember vagyunk, vannak dolgok amik egyikőnket nem érdeklik, vannak emberek akikkel nem szivesen szív egy levegőt vagy éppen más dolga van. Minek rángassam el olyan helyekre, ahol nem érzi jól magát? Vagy minek rángassam el ha más dolga van?

A házasság nem azt jelenti, hogy folyton egymás seggében kell lenni. Az olyan kapcsolatok nem normálisak.

2019. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Vegyes (női-férfi) társaságról van szó!

Sokszor új társaságban látok ilyet.

2019. jún. 18. 14:43
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem jobb együtt megélni a dolgokat?
2019. jún. 18. 14:49
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van, ha vegyes társaságról van szó? Attól még nem vagyunk összenőve.


Nem felháborodott, inkább értetlenkedő, hogy ez neked miért gond?


És akkor mit mesélsz neki egy hét után?

Nem tudod azt mondani, hogy jajj képzeld, a Zsuzsi leöntötte magát szódával és tök ciki volt, ha láttad volna, ha ha, ő meg mondja fa pofával, hogy láttam,ott voltam. Mindig. mindenhol. ott van. Miről beszéltek?

És más az élmények együtt megélése, mint egymás seg*ében lógás egész nap.


Szerintem ezt azok csinálják, akik totál nem bíznak magukban, a párjukban, a kapcsolatukban. Még az esélyét sem merik megadni, hogy találkozzanak, beszéljenek másokkal, vagy róluk, mikor ők nincsenek ott. Mindig mindenhol ott kell lenni, nehogy "baj legyen".

2019. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Szerintem két ember sosem pont ugyanazt látja egy szituban, és más dolgokat vesznek észre, jegyeznek meg....
2019. jún. 18. 15:03
 8/22 A kérdező kommentje:
akkor te azért, mert félsz, hogy különben nem leszel érdekes.
2019. jún. 18. 15:05
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem sziámiikrek azért. Két különálló ember akiknek kell is legyen saját programjuk.
2019. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Jó, zárjuk le, hülye vagy és kész. Szándékosan nem akarod érteni. Valószínűleg nélküled ment a párod valahova és nem tudod lenyelni.
2019. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!