Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyok a felnegereknek miert nem adnak eselyt?

Figyelt kérdés
En itt szulettem budapesten es az itteni kulturat szoktam meg. Nekem is uj ha pl. meglatok egy fekete csajt,mert a feherekhez vagyok hozzaszokva. De az igazi lenyege a kerdesnek,hogy miert utasitanak el a lanyok.. multkor haverommal mentunk gellertre es lattam egy szep csajt,odamentem hogy mondjam neki hogy nem felszedni akarom,csak megemliteni hogy milyen szep lany.. erre o azt mondta hogy o nemakar semmit egy negertol es hogy alapbol hatrannyl inditok fele... aztan volt ilyen szorakozohelyen is ottis kaptam mar ilyet,es mar felenk visszahuzodo lettem. Szerintetek velem van a baj vagy a szinemmel? Egyebkent igenyes vagyok meg ilyesmik szval emiatt senki se taszulhat tolem
2019. jún. 18. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Tanuld meg elviselni a visszautasítást, és ne azonosulj a téged visszautasító nézőpontjával, hanem alakíts ki attól teljesen független belső énképet. Nekem (oké, évek munkájával) sikerült, akkor neked is sikerülhet.
2019. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ szerintem hogy a tested felső vagy alsó része néger ;)
2019. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Én,mint hófehérke szeretem a barnább bőrű férfiakat, persze nem a romákat, de engem beindít ha egy fiúnak barnább a bőre. Az az ideálom.
2019. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Egyértelműen hátrány, a keveredésből nem igen szokott jó kisülni!
2019. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
én adnék, ha szimpinek találnálak
2019. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem meg azért utasítanak el mert túl fehér vagyok na bumm
2019. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is tetszenek, és ha kiderülne, hogy az itteni kultúrába született, amit teljesen el is fogad, nálam biztos, hogy lenne esélye.

Valószínűleg túl gyorsan ítélkeznek, ne vedd magadra!

2019. jún. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!