Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyott valakit el a férje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyott valakit el a férje pénzügyek miatt?

Figyelt kérdés
2 kisgyerekünk van, még otthon vagyok velük. Nagyon jól élünk, de a férjem folyton újabb és újabb vállalkozásokba kezd, hogy még több legyen... Nem én mondom Neki, sőt, én próbálom leállítani. De Ő mindenből a legjobbat, legújabbat akarja venni a gyerekeknek, nekem és magának. Nem szórom a pénzt egyáltalán, havonta egyszer megyek fodrászhoz, nem járok kozmetikushoz, nincs műszempillám, nincs műkörmöm... szóval értitek. Valamelyik este megint feszült volt pénzügyek miatt. Kérdeztem Tőle, hogy gondolkozott-e már rajta, hogy itthagy csapot-papot, vagyis minket? Azt mondta, hogy tudja, hogy az lenne a legegyszerűbb felállnia, gyerektartást fizetnie és mindennap jönne a gyerekekhez. Mindig őszinte volt hozzám és ezt mindig értékeltem, de ez valahogy nagyon szíven ütött, hogy ezek szerint megfordult a fejében valóban?! Nem tudok ezen túllépni, aggódnom kellene, hogy elhagy? Annyira örülnék, ha újra olyan lenne, mint régen, de már csak az üzlet-üzlet-üzlet érdekli...
2019. jún. 19. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel ő elmondta, hogy tulajdonképpen tehernek érzi a családot. Gondolom azért menekül a munkába.
2019. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindkét gyereket Ő szerette volna, a kicsi még csak 4 hónapos. Járok dolgozni hetente 4-szer, vihetném magammal Őket is, de szeretne Velük lenni Ő, ugyhogy otthon hagyom Őket. Nagyobb házat, autót, nyaralót szeretne. Tudom, hogy értékelnem kellene, mert a legtöbb 30 éves férfi nem ilyen, de attól tartok, hogy mire “meglesz minden” addigra a kapcsolatunknak annyi... Vagy mi van, ha addig elege lesz abból, amit Magának kreál....?!
2019. jún. 19. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

Ne b_szogasd hanem inkàbb tedd össze a kèt kezed,hogy FÈRFI-t kaptàl akinek cèljai vannak.


Nyugi megoldja hogy ne hanyagoljon el titeket,okos ember ő,èletrevalò.

2019. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a témát te hoztad fel, kvázi a szájába adtad mit mondjon, lehet ez eddig meg sem fordult a fejében. Szerintem is picit túlreagálod, ha el akarna hagyni titeket, már rég megtette volna, nem pedig hajtja továbbra is a melót! Lazítás rátok férne, menjetek pihenni valami csendes tópartra
2019. jún. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!