Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkó beszólás, vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó beszólás, vagy inkább vallomás?

Figyelt kérdés
Férjemmel tegnap este veszekedtünk, úgy lstom
2019. jún. 19. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És mit mondott?
2019. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

* véletlenül elküldtem. Na este veszekedtünk, úgy veszem észre, hogy sok nővel már túl kedves, számomra vadidegen nők jönnek oda hozzánk az utcán, és fogdozzák a kisgyerekem, mintha valami cirkuszi majom lenne, mert a férjemet "ismerik" valahonnan. Kérdésem az, hogy milyen "kapcsolatban" megengedett az ilyesmi? Ezek a nők vagy volt kollégák, vagy munkahelyi gyakornok volt, vagy egy régi haver nője, tehát semmiképp sem az a szorosabb kapcsolat ami feljogosítana bárkit is arra, hogy az utcán szinte felsikoltva jöjjön oda hozzánk, hogy jaaaj szia xy (férjem neve) de aranyos a kisfiad. Én ezt nehezen viselem, hiszen az illető nőt nem is ismerem. Férjem túl közvetlen, bizonyos helyzetekben. De pl a boltos nőnek a kasszában nem is köszön, sajnos egy bunkó.

Ezt este szóba hoztam neki, vajon tegnap az a hölgy kicsoda, hogy ennyire jó kapcsolatban vannak. (én oldalt álltam, mentem bevásárlókocsiért, férjem az ajtóban állt, kezében a babával, a hölgy jött ki a boltból)

Ezen jól összevesztünk, férjem szerint én be vagyok kattanva, ezt lesem folyton, mit foglalkozom ilyennel, hogy neki ki köszön... (?)

Még régebben, a laptopján észrevettem, hogy többször is rákeresett egy bizonyos hímvessző masszázsra. Ezt a tegnapi veszekedésünkkor hozzávágtam (eddig ő nem tudta, hogy én tudom) és azt mondta rá persze, hogy keresett ilyet mert szüksége van valami másra. Totál ledöbbentett, ez a módja neki? Ilyenre keres rá (nem derült ki, hogy igénybe vett e ilyet) ha valami hiányzik neki? És miért nem szólt?

Tegnap mondtam neki, hogy elválok, azt mondta jó, úgyis unja már ezt az egészet... Hát köszönöm.

Kívülállóként mit szóltok?

2019. jún. 19. 12:57
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos mind a viselkedése, mind a reakciója a vitára/válásra azt mutatja, hogy nem szeret már és ki akar lépni ebből a kapcsolatból. Gondolom neked is dereng, hogy a rengeteg nőhöz jó pár centi mély kapcsolat is fűzni. Ez nem közvetlenség, hanem szimpla szoknyavadászat.

Ha szereted (és gondolom igen) és szeretnéd megmenteni, vagy legalább is megpróbálni megmenteni a házasságotok nagyon komolyan és őszintén kell beszélnetek erről. És arról is mi az ami hiányzik párodnak, mi az amit meg tudsz, meg akarsz adni neki. Ne egy lingam masszázson múljon már a családotok jövője. Fájdalmas lesz a beszélgetés, de olyan mint a foghúzás. Csak így lesz jobb. Vagy nézed tovább a kedves hölgy ismerőseit és találgatod csak régebben volt vagy még jelenleg is van közöttük valami. 40F

2019. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%

HAGYD EL!


Jobbat érdemel, mint te!

Valakit, aki bízik benne, és lecumizza, bármikor.

2019. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Szörnyű vagy.
2019. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es és 5-ös! Köszönöm. Kifejtenétek, hogy miért? Talán tudnék tanulni a véleményetekből.
2019. jún. 19. 14:26
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Te hisztis vagy, a férjed félrekúrna, az idegen nőket meg a baba érdekli nem a férjed.

Ha nem csicska, akkor egy ilyen veszekedés alkalmával nem mondhat mást, mint, hogy menj, ha akarsz, tekintve, hogy úgy is ott maradsz.

2019. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Nincs azzal semmi baj,hogy az ismerősei megnézik a gyereketeket.Neked se ez a bajod,hanem,hogy arra gyanakszol félredug,vagy már amùgy sem tetszel neki,és meg péniszmasszázsra is menne.És a gyereksimin csapódik le.Így naná,hogy hisztiznek tűnsz,és naná,hogy hülyén jösz ki belőle,éd naná,hogy az a rrakció,hogy rendben váljunk.Hisz nagyon nem a valódi problémát akarod megbeszélni,és megoldani,hanem ilyeneken pattogsz.
2019. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, ebben van valami. De az, hogy szinte minden alkalommal, amikor sétálni megyünk, valami nő ujjongva oda jön, és úgy csinál, mintha ezer éve ismerné a férjem, az normális? Én ezeket a nőket soha nem láttam, nem tudok róla, hogy ilyen szinten jóba lenne akár volt kollégáival, akár jelenlegiekkel, akár több évvel ezelőtti gyakornok lányokkal. Csak szerintem furcsa ez a közvetlenség? Egy átlagos munkahelyi kapcsolat szerintem nem ilyen, raadasul ennyi nővel...
2019. jún. 19. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!