Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányszor néznéd el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor néznéd el, hogy hazudik, félrevezet vagy elhallgat valamit?

Figyelt kérdés

Mi az ami miatt szakítanál?

A páromnak vannak lány barátai(akik szépek).. szokott találkozni, írkálni.. ezt szóvá tettem azóta sumákol..

tudom ezt én kényszerítettem ki.. de féltékeny lettem, és valószínűleg szakítani fogok..


2019. jún. 19. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Biztos leszopják néha!


Szakits vele

2019. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

Hát gondolom a hölgy ismerősei előbb megvoltak, mint Te, szóval ha ez neked nem ok, össze sem kellett volna jönnöd vele.

Persze, hogy sumákol, ha lecsesszinted, ha a barátaival beszélget.

Az lesz a legjobb mind kettőtöknek, ha szakítotok.

2019. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem munkahelyi grupen szex is van, hiszen ugye a pasik vallják, hogy nincs nő és férfi között barátság.

Persze ez csak akkor ha a nőnek van férfi barátja.

Igen, szakíts vele, mert nem érdemel meg téged!

42ff

2019. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen miatt soha nem szakítanék. Mindketten olyan emberek vagyunk akik szeretnek ellentétes nemű emberekkel beszélgetni, megismerni a gondolkodásmódjukat, jól esik a másik nem energiája.

De soha egyikőjükkel sem volt semmilyen kapcsolatunk. Be lettünk mutatva mindenkinek, ismerem és én is birom többnyire azokat a csajokat akikkel ő beszélget. A többségük valamelyik haverjának a barátnője, vagy szaktársa volt, vagy kollégája stb. Az én részemről ugyan ilyen a dolog, a kollégáim, régi haverok nagy része férfi, de a párom is ismeri őket mostmár.

Szóval mivel pontosan tudjuk mennyire hűséges típus és milyen ember a másik soha nem aggódunk ilyen baromságokon. De titkolózni nem titkolózunk, ezek nem férnek bele. Elhallgatás se nagyon van, max ha elfelejtjük, hogy ja amúgy reggel összefutottunk xy-nal. Szoktunk egymásnak szólni, hogy kivel és hova megyünk, ez annyira alap dolog főleg mert együtt élünk. Szerintem itt nem az a baj, hogy a párodnak vannak lány barátai, ez természetes dolog. Itt az a baj, hogy titkolózik és sumákol, ami nem sok jót jelent. Hogyha valakinek ezek a dolgok csak barátiak akkor nem fogja titkolni a párja előtt valószínűleg.

2019. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Menekülj

Eleinte elnéztem néhány, apró-cseprő hazugságot, aztán jöttek a nagyobbak, (nőügyek, pedig nem vagyunk már fiatalok) szóvá tettem, tagadott, higgyek neki félreértem a dolgokat, bla..bla


Sokat veszekedtünk ezek miatt, újrakezdtük de hazugságok továbbra is, szakítottunk,most már kerüljük egymást. Bevallom fáj, de totál értelmetlen folytatni

2019. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!