Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek ettől hogy ő sem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek ettől hogy ő sem fog törődni vele?

Figyelt kérdés

Otthon igazan nem látta hogyan kell háztartást vezetni mivel anyja ledolgozza a 8orat és kész, mire hazaér a mama megcsinál szinte mindent mivel rokkantnyugdíjas.


Nem mondom h nem tudja h h kell felmosni stb..de nincs az mint általában h még munka után ott a háztartás.. s akármennyire is fáradt vagyok pl fel kell mosni..mert ugye otthon nem ezt látta..


1éve élünk együtt, de sokszor van h nem áll neki felmosni hiába volt már régebben felmosva, tudja de akkor se. Vagy megy el boltba még ha este 7 is van, nem baj h üres a hűtő..ő tvzik..


Ha otthon vagyok nekiállok magam is, de nekem fontos h a nő törődjön a háztartással fokent.. (fontos legyen neki).. Persze nem 1oldalúan.. 30f


2019. jún. 19. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Lehet hogy magától nem éri fel ésszel így mondani kell. Mondjad neki hogy menjen le a boltba amig te felmosol például.
2019. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt tedd már hozzá bas2kikám, hogy a csajod amúgy 2 munkahelyen nyomja, este esik haza, hogy eltartsa a se.gged, mert te a családi vállalkozásban "dolgozol" üdítőért meg lakhatásért. De pénzt nem kapsz.

A csajodat meg hónapok óta mocskolod az oldalon, hogy szórja a pénzt, lusta, trehány, meg tudjaafas2om.

2019. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2es nem tudom hogy ezt honnan veszed.
2019. jún. 19. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten dolgoztok, nem csak az ő dolga a házimunka. Ha keresel annyit, hogy ki tudd venni a munkából és neki is megfelel, akkor csinálhatsz belőle cselédet vagy háztartási robotot.


Ellenkező esetben fogsz egy papírt és felírjátok, hogy melyik nap ki mosogat, ki főz, ki mos fel stb.


Bár ezt sem értem, mert nálunk ez úgy működik, hogy vagy közösen csináljuk vagy megbeszéljük. A férjem pl.utál ablakot pucolni és ágyneműt húzni, ezért azt csak én csinálom. Én porszívózni utálok, azt ő csinálja. Nem értem 2 felnőtt ember hogy nem tudja ezt megoldani.

2019. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

"nekem fontos h a nő törődjön a háztartással fokent.." => Nekem meg fontos, hogy ne legyen megkülönböztetés, hanem mindenki egyformán kivegye a részét, ha már együtt élünk...

Nekem sem tetszik a hozzáállásod, már bocs...

2019. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!