Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elnéznétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elnéznétek, ha a párotok és az ellenkező nemű legjobb barátja mindent megosztanának egymással?

Figyelt kérdés

A barátom lánybarátja azt mondta, nekik nincsenek titkaik egymás előtt

Ráadásul mindig mindenért ugrik neki, mindenben segít, mindent megcsinál

És mindenben jobban számíthat rá, mint rám, mindig vele van elfoglalva

Nagyon idegesítő

Szerintetek?


2019. jún. 19. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

"...akkor miért nem vele van kapcsolatban"? Merül fel az első kérdés.


Ami lényegtelenné teszi a többit.

2019. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha ilyen "lánybarátról" tudomást szereznék, azonnal beadnám az ultimátumot: vagy ő, vagy én. Ha őt választja, akkor mehet isten hírivel, nem fogok utána sírni.
2019. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

szerintem már nem sokáig a pasid.


a másik csaj tutira szerelmes belé, de a rossz hír, h. a párod is érezhet iránta, mert nem pattintja le.

2019. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Van ilyen nő barátom, a párja előtt 10 éven át titkolta, hogy egyáltalán létezem. Minden egyes találka miatt hazudnia kellett, mintha a szeretője lennék, pedig soha nem történt közöttünk semmi.


Mi a rosszabb, egy ilyen barátság, vagy egy túlzottan és alaptalanul féltékeny partner, aki tönkre tenné azt?

2019. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Számomra egy ilyen barátság lenne a rosszabb, mert számomra elviselhetetlen lenne egy olyan kapcsolat, amelyben hárman vagyunk. Ha nekik kettőjüknek nincsenek titkaik egymás előtt, akkor az azt jelenti, hogy rólam is megoszt a partnerem a "lánybarátjával" olyan információkat, amelyekről engem nem kérdez meg, hogy elmondhatja-e másnak? WTF?
2019. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
"És mindenben jobban számíthat rá, mint rám," Ha a barátod inkább számíthat a nőnemű barátjára, mint rád, az a te kritikád is.
2019. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Én nő vagyok és a legjobb barátom férfi. Soha semmi nem történt köztünk, de nagyon hasonlóak vagyunk és nagyon jól kijövünk egymással. A férjem soha egy rossz szót nem szólt érte, nem féltékeny, tudomásul veszi a barátságunkat. A házasságunkban nem hárman vagyunk. Van a házasságom és van egy nagyon jó barátom. Olyan, mintha lenne egy barátnőm, csak nekem hímnemű a legjobb barátom. Nyilván nem jön velem shoppingolni, de néha összefutunk, kávézunk, dumálunk és gyakran írunk egymásnak. Az ő párja sajnos nem tolerálja a barátságunkat, így mostanában sajnos ritkábban találkozunk. Sokat ért, hogy a párja ultimátumot adott a barátomnak, mert így legalább kiderült, hogy nem bízik benne. Minden nőre féltékeny, nem csak rám. Nem fogadnék nagy tétben a kapcsolatukra.

Nem mondom, hogy hogy minden férfi-nő barátság működőképes, mert ahol egyik részről vannak érzelmek, ott előbb-utóbb lesznek gondok, de egy régebb óta működő barátságot megtiltani főleg egy kapcsolat kezdetén...hát nagyon jó alap a kapcsolathoz.

2019. jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván nem. Ne ugráltassa egy másik nő a barátomat.

Mimdent megisztanak, nincsenek titkaik ez elég gáz. Mindenkinek vannak titkai. Az intim időt is elmeséli?

2019. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Létezik, hogy a párod többet akart ettől a lánytól csak a lány bedobta a "legyünk csak barátok" kártyát?
2019. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akárki akármit mond, nekem sem tetszene a dolog. Ilyen esetben valamelyik fél többet érez általában.
2019. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!