Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek örüljek, vagy meneküljek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek örüljek, vagy meneküljek?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, van élettársa évek óta.


Mi egy ideje beszélgetünk, és eléggé egy húron pendülünk, sok a közös.


Én tiszteletben tartom, hogy van párja, bár a kapcsolatáról eléggé lesújtóan beszél, de hát vmiért rgyütt vannak.


A lényeg a lényeg: zenei ízlésünk is közös.


Egyik kedvenc, közös bandánk külföldi fellépésére utazott el nemrég a párjával.


Majd hazaérve küldött nekem át dalokat, amit a koncerten rögzített, azzal az üzenettel, hogy mikor ezek a dalok felcsendültek, rám gondolt.


Ezek szép, lassú, helyenként romantikus dalok, a párja meg mellette volt végig... miközben rám gondolt.


Csak ennyi az üzenet, hogy "rád gondoltam közben".


Szerintetek ezzel tudtomra akar adni valamit?


És most mit reagáljak rá a köszönömön túl?


Engem zavar, hogy nem facér, és nem akarok problémát, ezért annyira nem is akarok belelkesedni, miközben persze tetszik, hogy küldte, de felbátorításnak érezné, ha ezt tudtára adnám.


Nem tetszik, hogy az élettársa mellett ilyeneket tesz.



2019. jún. 19. 22:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bonyolódnék bele ilyen történetbe semmilyen formába.A legtöbb félre lépni tervező férfi(és nő) kapcsolata car,nincs szex,unalmas,mindenről a másik tehet, csak a gyerekek tartják össze stb..stb. Helyettesítsd be azzal amit mondott, aztán mégis kiderül legtöbbször, hogy a biztos carba akar inkább ülni és csak ,,kikapcsolódna" melletted illetve nem is olyan rossz a kapcsolat.

De te magad is megfogalmaztad, hogy ez az asszony mellett rád gondoltam téged taszít.

Szerintem inkább menekülj.

2019. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De nem lehetséges, hogy barátilag értette, és csak egyszerűen eszébe jutottam arról a közös, kedvenc dalunkról?


Nem akarok belemagyarázni semmit, ezért is írtam ki a kérdést, mert mi van, ha ő nem úgy értette?


Nincs se kutyájuk, se macskájuk, se gyerekekük, se nem házasok, semmi.

2019. jún. 19. 23:15
 3/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2019. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Biztos nem, nem akarok ötleteket adni, ha meg másképp gondolta, beégés.


Inkább úgy kérdem, ha ti kaptatok volna hasonló szituban ilyet mit gondolnátok róla?

2019. jún. 19. 23:20
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá,de én biztos nem küldenék néhol romantikus hangvételű dalokat ellenkező nemű embereknek (mégha azonos is a zenei ízlésünk) mikor előtte arról beszéltem neki, hogy ratyi a kapcsolatom a párommal.Pont azért mert erősen félre lehet érteni.Persze ha az a cél, hogy keringőre hívjon és várja erre mit reagálsz arra jó.Te tudod mit beszéltetek,mit hogyan mondott,de nőként azért csak észre veszed ha tetszel valakinek, különben fel se merült volna benned a kérdés.1 voltam.
2019. jún. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Amikor simán csak ismerkedel emberekkel fiúkkal/lányokkal, nőkkel/férfiakkal, nénikkel/bácsikkal és, ha mondjuk kibeszél valakit neked "milyen nagy a füle a Károlynak, hihihi", "egész nap alszik, nem csinál semmit", "Hamarosan világ vége"...

Már az ismerkedési szakaszban könnyen levehető, hogyan fog tégedet rossz színben feltüntetni. Most itt arra akarok kitérni, ez a fiú veled is ezt fogja csinálni, amit a mostani párjával, túl sok jóra ne számíts. Ha ilyenre képes, veled is megfogja tenni. Nem csinál más csak szédít tégedet, a barátnőjét értesítened kéne milyen féreggel él.

2019. jún. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Nem csinál más csak szédít tégedet, a barátnőjét értesítened kéne milyen féreggel él."


De hogyan, küldjem át a nőnek, amiket a pasi küldött nekem?


Nemtom, ez nem lenne szemétség tőlem... bekavarni náluk?

2019. jún. 20. 01:43
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A srác előkészíti a terepet, hogy te légy a szeretője. Amit a párjáról mond, nem biztos, hogy igaz, hiszen valamiért mégis vele van. Vagy a szeretője leszel és remenykedsz elhagyja miattad barátnőjét, vagy egyértelműen leállítod.
2019. jún. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyet kell ertenem a #8-assal.

Azért bókol és udvarol neked, - mert mi más lehetne - mert nem elég neki amit otthon kap. Mit gondolsz, ha "se kutyája se macskája" akkor minek van együtt a nővel? He?

Egyszerűen kell neki egy másodhegedűs, és téged akar azzá tenni.

Az a sok romantikus maszlag ahhoz kell, hogy benyúlhasson a bugyidba.

"Rád gondoltam közben." Hát persze. Elég erőltetett brazil szappanopera szintű ez a duma, nem gondolod? Mert ott hallani ezeket az elcsépelt közhelyeket. Tipikus varázsszavak amikkel puhítani lehet.

Lehet hogy a zenei ízlésetek közös, de hogy nem hallgat "nyálas" számokat az fix.

Kérdező, elhiszem hogy hiányzik hogy valaki nőnek tekintsen, hogy ez látszik rajtad, hogy vágysz rá. De gondold meg. Megéri neked hogy érzelmileg kihasználjanak? Mert ez zajlik jelenleg. Sebezhető vagy, ő meg elhiteti veled hogy ő a te lovagod.

Hagyd békén. Keress egy szingli lovagot.

Ez a tanácsom neked.

2019. jún. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Egyértelműen félre akar lépni veled, közben meg haza megy a feleségéhez. Undorító az ilyen, nem is értem hogy te meg miért kommunikálsz egyáltalán vele, ha tudod hogy van felesége.
2019. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!