Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Teljesen tehetetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen tehetetlennek erzem maggam.

Figyelt kérdés
2 eve elek a mostani parommal korubelul 1 eve teljesen mas ember lett mint ahogy megismertem. Erzelmileg es fizikailag is bantalmaz egyik nagy veszekedesunknel elkuldtem ot hogy nem birom es besokaltam orditozott velem es megrangatott felpofozott. Nem turtem tovabb kiraktam , 2 hetig nem talalkoztam vele folyamatosan zaklatot jart utannam kocsival fenyegetett mas mobilokrol . Felelmemben vissza fogadtam , most ujra itt tartunk de mar nem merek lepni nagyon tartok tole. Valaki aki volt hasonli kapcsolatban valami tanacs mit tehetnek? Ez igy nem elet teljesen tonkretesz kihat a munkamra a csaladomra mindenemre.26/L

2019. jún. 20. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérj segítséget a család férfi tagjaitól. Gyűjts bizonyítékot, ha van elég, jelentsd fel.

Költözg el tőle titokban, amikor nincs itthon, a telefonszámod cseréld azonnal le, minden netes elérést tilts, akár egy ideig függeszd fel a fiókjaid. Keress egy albit, ahova el tudsz költözni, mielőtt összecsomagolsz.

Meg tudod ezeket valósítani? Megvan hozzá a tőkéd és a segítség családtól?


30n

2019. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom ezt kivitelezni mert o lakik nalam , es egy helyn is dolgozunk ezert vagyok tejesen tehetetlen , sajnos a szuleimmel nem is vagyok olyan joban.
2019. jún. 20. 10:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Látlelet, feljelentés, rendőri segítséggel kirakatni a lakásból.

Te meg keress új munkahelyet.

Kár volt visszafogadni. Jobban tetted volna, ha akkor zaklatás miatt feljelented a rendőrségen és a munkahelyi felettesénél.

2019. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mar nagyon banom hogy az elso esetnel nem szoltam valakinek es nem jelentettem fel , de mar keso
2019. jún. 20. 10:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdheted az elejéről.

A helyedben azzal kezdenèk, hogy keresek új munkahelyet. Ne is mondd meg, hogy lesz, mikor kezdesz, hol, semmiről egy szót se.

Előtte pár nappal tedd ki a lakásból, akár rendőri segítséggel. Cuccai az ajtó elé, aztán zárcsere.

Ha zaklat, követ, akkor hívj rendőrt. Esetleg aludj pár napig valakinél: barátnő, csaladtag, stb. Lehet, hogy a szüleiddel sem jó a viszony, de ha elmondod, hogy mi a pálya, 2-3 napot csak aludhatsz náluk.

A legjobb lenne egy olyan munka, ahol szállást is adnak, és nyom nélkül kilépni a pasi életéből. A lakást saját vagy bérelt? Ha saját, akkor add ki egy évre (közjegyző elött írt bérleti szerződéssel!), lesz plusz pénzed, és akár el is tudsz költözni.

2019. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tied a lakás, akkor rendőri segítséggel kirakható. Zárcsere. Munkahelyet titokban kezdj el keresni, és utána felmondani. Melóhelyen sose maradj egyedül, ha teheted, járkálj kollegákkal.

30n

2019. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a jo tanacsokat !! Biztos hogy lepni fogok
2019. jún. 20. 11:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Jártam hasonló cipőben!Évek teltek el mire sikerült megszabadulnom az exemtől!Engem nem vert meg de a szellemi terror iszonyatos volt!Figyeltetett,telefonokról zaklatott képernyőüzenetekkel ami olvasás után eltűnik!Hivogatott hogy öngyilkos lesz,kaptam tőle masnival átkötött lőszert!5évet jartunk utána kb 6évig zaklatott még!Volt mikor ugyanazt tettem mint te,próbáltam barátként viselkedni vele találkoztunk csak hogy a rémisztgetést abbahagyja!Éjjel a teraszunkra is feljött,arra ébredtem hogy az árnyékát latom de persze mire felébresztettem a mamámat eltűnt!Ezt egyedül nagyon nehéz megoldani!Mindenképp kérj segítséget!Ez nagyon veszélyes dolog is lehet...
2019. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rendőrségre elmenni nem érdemes? Akkor már ki is lehetne rakatni a lakásból és hivatalos jegyzőkönyvet felvenni. Gondolom van távoltartási végzés ami komoly következményeket von maga után ha megszegi. Munkahelyen a HR-es szintén adhat ilyet papírt. Sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél, de valahogy csak megoldódik. :(
2019. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!