Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kimerültség miatt kevés szex....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimerültség miatt kevés szex. Volt már valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Párom és én is váltott műszakokban dolgozunk, 8 hónapja vagyunk együtt.

Eleinte nyilván a nagy fellángolásban egy nap többször is szexeltünk, viszont most már ott tartunk, hogy heti 2-3. Nekem nőként ez kicsit kevés, de ő rettentő kimerült, kb hazaesik munkából és kidől. Nem problémázok, nagyon szeretem és hagyom aludni. Megbántani se akarom, ezért érdeklődök, hogy ilyenkor mit lehet tenni?

20-22 évesek vagyunk, fizikai munkát végzünk mindketten és együtt lakunk.


2019. jún. 21. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Munkát nem tudtok váltani?

Más őszintén nem tudom, mi segítene... ha fáradt a munkától, akkor csodát nem lehet tenni. :/

2019. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amúgy mi a szex? Kissé kötelező feelingje van már. Ha fáradt az ember, vagy ha akármilyen oknál fogva nincs kedve hozzá, akkor ne csinálja. Heti 2-3. :D A lakosság nagyrészénél meg 2-3 havonta van egy, úgyhogy legyél elégedett a teljesítményetekkel. Sőt, az egyedülálló férfiaknak meg heti NULLA. Havi NULLA, évi szinten NULLA.


Remélem, most már jobban érzed magad!

2019. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én voltam. Megértelek. Amúgy hozzá lehet szokni, ha akarsz :D Persze nagyon frusztráló az elején. Meg amúgy, ha mi együtt voltunk végre, akkor azt rendesen kiélveztük és olyan hosszú szeretkezésekre nincs minden nap ereje, se ideje az embernek. Mi vettünk nekem egy vibrátort :D ami azért nem ugyanaz sajnos.

Nálunk volt, hogy változott a dolog az én javamra, de az meg nagyon idegesítő volt, mert akkor ő traktált azzal, hogy nem is akarok vele lenni. Ami a legviccesebb a kor előrehaladtával aktívabbak vagyunk, mert egy gyerek mellett már nem maratoni, de azért minőségi együttléteink vannak és kb alig várjuk, hogy elaludjon a gyerek :D

2019. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!