Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitenétek? Nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenétek? Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Röviden annyi hogy 3 éve vagyunk együtt párommal. Együtt is élünk. Viszont most volt egy nagyon nehéz időszakunk. Voltak már "próbatételek" a 3 év alatt.. de most én rosszabbul éltem ezt meg. Jelenleg nincs munkám enyhe depressziót érzek. Nincs kedvem kikelni az ágyból sem. Ő dolgozik. Vannak napok amik pozitívan és aktívan telnek de leginkább tényleg ki sem tudok szállni az ágyból. Úgy érzem rámegy a kapcsolat is. Szeretem. De leginkább azt érzem hogy nem érdemlem meg hogy mellettem legyen és kitartson mellettem ilyen helyzetbe is.. próbál segíteni nekem hogy jobban érezzem magam.. felajánlotta hogy elkísér orvoshoz is. De néha úgy érzem hogy szakitanom kéne vele mert nem vagyok boldog sem. Amikor pozitiv napom van akkor persze nem érzek így. Nagyon Szeretem de már észrevettem hogy ő is mostanában ilyen görcsösen van mellettem. Nem úgy mint eddig. Nemtudom mi lesz ebből és hogy mit csináljak. Lehet kicsit össze vissza írtam bocsánat. De össze vagyok zavarodva.
2019. jún. 21. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Belemélyedsz saját önsajnálatodba, hisztizel, ahelyett, hogy felkelnél és keresnél állást. Nem azt kell hinni, hogy mivel most nincs állásod, ezért nem érdemled meg a kapcsolatot sem. Ez nem így működik. Pl. ha beteg vagy, akkor is ezt gondolod?


Nem kell önmagadat sajnáltatni, nem kell depressziósnak lenni. Más is veszítette már el a munkáját. Menj be a munkaügyi központba és kérj segítséget. Vannak közfoglalkoztatotti állások is. Még mindig jobb egy ilyen elfogadni, mint állandóan otthon lenni és a saját b..romságaidon agyalni.

2019. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, ebbe bele lehet unni, és a párod beleunt ebbe az örökös szenvedésbe olykor örökös hisztibe.

Amit meg is lehet érteni.


Te meg együtt vagy vele mert ismered 3 éve, jól megvagytok ő kedves veled segít neked megértő...


De amúgy még is mit csinálsz? Hány éves vagy? Dolgozol egyáltalán, vagy dolgoztál? Vagy tanulsz?

Mert eléggé életképtelen vagy....


Szülők nem szóltak még egy szót sem?

2019. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgáltasd ki a hormonjaidat.
2019. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1) minden reggelre csinálj valami programot pl hajnali 5-kor menj futni, vagy festeni, vagy kutyázni vagy akármi. És ne gondolkozz, csak menj és csináld, azzal is elindítod a napodat. 2) keress munkát

3) úgy kezd a napokat, hogy valami pozitívat mondasz magadról. Meg este írj magadnak másnapra célokat és tedd meg.

2019. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!