Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hinnétek neki ezek után vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnétek neki ezek után vagy nem?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta vagyok együtt a párommal (~10 év), eddig semmi gond nem volt velünk. Tudtommal nem csalt meg soha. De pár hónapja a baráti társaságába bekerült egy lány... Jóban voltak, de nem gyanakodtam. Azonban egyre többet beszéltek, és csak-csak rákérdeztem a dologra. Bevallotta, hogy szereti azt a lányt, de nem tettek semmit. :( Nagyon-nagyon rosszul esett. Akkor megígérte, hogy kizárja az életéből, nem beszél vele, engem választ. Megbocsátottam.


Azóta eltelt egy kis idő, de észrevettem, hogy megint beszélnek. Kiborultam, de azt mondta, csak barátok, és úgy is igyekszik már ránézni. De nagyon jókat beszélgernek, a párom nagyon lelkes vele, humorizálnak, kedves vele, néha becézi, tisztelettel beszél vele. Igen, megnéztem, szemét vagyok.

De azt mondja, csak barátok. :( Nem akarok ennyi évet eldobni, és eddig nem is volt ilyen gondunk, sose bizalmatlankodtam. De amióta ez a lány itt van...


Ti hinnétek neki? Barátok?


2019. jún. 21. 20:21
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Addig, ameddig a csaj le nem tolja neki a bugyit.
2019. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
96%

Dehogy barátok, bevallotta, hogy szereti.

Én nem tudnám eltűrni, hogy a párom másba szerelmes mellettem, így ne válasszon engem csak az évek miatt.

2019. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

szerintem van okod az aggodalomra. alakul ez már közöttük.

38N

2019. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

"Bevallotta, hogy szereti azt a lányt, de nem tettek semmit."


Kérdező, neked van önbecsülésed, reális önértékelésed?


Csak merrt nem értem, miért maradsz egy olyan pasi mellett, aki már teljesen egyértelműen és bevallottan nem szerelmes beléd.


Nem téged szeret, hanem a másik nőt.


És azért mert vbeled marad, nem jelenti azt, hogy téged szerelemmel szeret.


Érted?


Nem értem kapaszkodsz valakibe, akinél már nem te vagy a befutó.


Nem barátok, ők ketten szerelmesek.


Nem akarsz eldobni ennyi évet?


Nyugodtan dobd el, hiszen itt már se szerelem, se bizalom, ez nem egy jól funkcionáló kapcsolat.


Olyan szekér után ne fuss, amelyik nem vesz fel.


A párod szíve szerint a másik lánnyal folytatná az útját.


Engedd el.


És tudod baj, ha nem érzed, mennyire megalázod saját magadat, ha maradsz.

2019. jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Ohh :/ szomorú olvasni, hogy ez történik veled és még szomorúbb, hogy menteni próbálod a menthetetlent. Bevallotta, hogy őt szereti és ez hidd el nekem nem fog változni már csak azért sem, mert nem teljesül be a dolog.


Nehéz és könnyű leírni, de el kellene őt engedned.

2019. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
48%
Nem a hinni itt a kerdes. Hanem hogy neked mar a csaj elott is max. egy haldoklo langyos szarod volt, ha lazan jöhetett egy masik akivel neki igenye volt kapcsolatot kialakitani. Ez mar alapjaiban szar, nem azzal van csakma baj hogy most tovabbra is szarra alaz teged.
2019. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
79%

hasonlókon mentem át, csak én voltam az a valaki, akibe beleszeretett a kapcsolatban élő ember.


ott is a nő látta, miket beszélt velem a párja, hogy vallomást tett... de annak is csak az számított, hogy vele maradt a pasi.


pedig nem szereti már, de nem is engedi el.


én kiléptem a képből, már barátok sem vagyunk... a pasi meg ott vegetál a nő mellett, aki nem veszi észre magát.


erz a nő hibája is, a tiéd is, kérdező, ha nem veszed észre magad, hogy a másik már nem kér belőled.


ha szánalomból, dajnálatból vagy megszokásból van veled, azt gondolod, az akkora dicsőség?


csak hogy elmondhasd, hogy veled van?



de nem tudod már boldoggá tenni, és ő sem téged.



kolonc meg senki nyakán ne legyél.

2019. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Próbál veled maradni, az esze azt mondja, hogy ez a helyes. De szíve szerint a másik lánnyal lenne.

Ajánld fel neki, hogy elengeded. Kínozhatod még magad egy ideig, de de a vége ugyanaz.

Nem volt ereje megszakítani a kapcsolatot a lánnyal, titokban mégis újra beszélnek. Próbál barátként tekinteni rá? Ugyan!

Biztos, hogy kedvel téged és nem akar megbántani, hiszen a klasszikus értelemben nem történt megcsalás, de másba szerelmes. Őrizd meg az önbecsülésedet, engedd el.

2019. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

De miért maradna velem, ha nem szeretne?

Azt mondta, nem akar megbántani, hogy nem arról van szó, hogy rosszat tettem volna...

olvastam, hogy nem is érnek egymáshoz véletlenül sem, mert az nehéz lenne, és megígérte nekem is. Értem, amit mondtok, de vele terveztem az életem és még úgy látom hogy ő is küzd. Elmúlhat a szerelme a lány iránt idővel...

2019. jún. 21. 21:29
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tegyél azért, hogy a kapcsolatotok megint izgalmas legyen. Továbbra is sík unalmas az egész? Nem csoda, hogy a lányt ugyanúgy nem zárta ki.

Bár szerintem csak tisztességből maradt veled a párod, vagy mert a csaj visszautasította (vagy nem biztos benne). Eléggé megalázó szituáció.. 30n

2019. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!