Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavarna ha a párotok nem egyáltalán dolgozna, de pénze lenne, több is mint nektek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 21. 23:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Engem ez csak akkor zavarna, ha hosszútávon nem tervez semmit kezdeni magával..
2019. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
És pénze honnan lenne?
2019. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Befektetések, örökség, passzív jövedelem
2019. jún. 21. 23:23
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
Mesélj, milyen befektetés. Befekteted magad valami kötényhasú, alkesz milliomos ágyába?
2019. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Uhh, de rossz gyerekkorod lehetett... :D
2019. jún. 21. 23:40
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

nem zavar mindaddig mig ezt pénzt nem a testével vagy egyébb szolgáltatásokkal szerzi meg! na meg az örökség... egyszer elfogy szóval inkább csináljon valami üzletet belőle...


max kérnék tőle én is... meg mondom neki vigyél el nyaralni :D

ha már nem dolgozol :DDDDDDDDD

2019. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
akkor mar én se dolgozzak hanem intézzen befektetést nekem, hogy nézne ki én robotolok oszt még tán el is tartsam ő meg mikor otthon vagyok pont elmegy inni mással xd
2019. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%

Van egy ilyen hölgy rokonom. Nahh.. igen... Nincs annyi pénz, hogy el tudjam viselni! És ezt más is így gondolja, mert szingli szinte mindig 😃


Az élethez egyszerűen kellenek a célok, kell tenni valamit. Nem lehet csak habzsi-dőzsizni.

2019. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem zavarna. Ha adott egy jó és szerethető személyisége, még örülnék is neki, az ember egészségének, szépségének és idegállapotának jót tesz, ha elkerülni a munkahelyi stresszt. Több ideje jutna ránk is, később pedig a gyerekre/gyerekeinkre. Ha én néha 7-ig dolgozom, nem kellene azon matekozni, hogy most mi lesz, mert őt is bent tartják ilyen-olyan indokkal, határidővel a főnökei dolgozni és ki megy az oviba/iskolába....

Azzal pedig egyetértek, hogy egy embernek kellenek célok, de könyörgöm, 2019-et írunk, nem csak - NAGYON NEM csak - a munkában teljesedhet valaki ki, számtalan értékes és értelmes elfoglaltság, hobbi, cél létezik.

Szóval nekem kifejezetten tetszene.

2019. jún. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Az, ha egyéb módon több pénze lenne, nem zavarna. Az, ha nem dolgozna, és nem csinálna semmit, igen. A munkának nem csak az a célja, hogy pénzt keress, hanem hogy keretet adjon a mindennapjaidnak, hogy emberekkel érintkezz, hogy legyenek apró célok az életedben. Nem muszáj effektív dolgoznia, de igenis menjen emberek közé, és találjon kihívásokat magának a mindennapokban.
2019. jún. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!