Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szakítás már, kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szakítás már, kapcsolat vége lehet? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Pár napja, pont a szülinapom előtt volt egy apróbb összezörrenésünk, amit én mégcsak veszekedésnek sem neveznék, viszont ő goromba volt és eléggé megsértett. Másnap még csak odadobta,hogy kellene valami szívesség neki,amire én nem reagáltam. Azóta nem beszéltünk,nem keres. Szülinapomra sem köszöntött személyesen,hanem a fb üzenőfalamra írt be csak,mint valami haverjának, ennyire volt képes mindössze...én nem tudom mi lehet a fejében. Nagyon nehéz természet amúgy is, de ezzel a személytelen gesztussal összetört bennem valamit. Törjem meg én a csendet,hogy jó lenne ezt megbeszélni vagy hagyjam ,amíg ő keres?
2019. jún. 22. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod menteni a kapcsolatodat akkor igen, mondd meg neki, hogy jó lenne tisztázni a dolgokat. Ha nem érdekel annyira, akkor meg ez a vége szerintem.
2019. jún. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fáj ez a viselkedés, én soha nem lennék képes ilyenre. Főleg, hogy ilyen esetekben,mikor összezörrenünk kicsit (komolyabb veszekedésünk nagyon ritkán volt), ő nem kezdeményez beszélgetést, kommunikációs zárlattal büntet. Mindig én kezdeményezem a beszélgetéseket...

De azért ez ,hogy csak az üzenőfalamon képes odabiggyeszteni egy boldog szülinapot... Mintha a kést forgatná bennem. Ráadásul jóval túl vagyunk 30-on. ..

2019. jún. 22. 07:30
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha velem nem beszélnél személyesen, mert nem reagálsz rá, akkor jobb híján én is az üzenőfaladon köszöntelek fel, ha felköszöntelek egyáltalán.

32/f

2019. jún. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk miért ilyen a személyisége, próbáld megbeszélni vele.
2019. jún. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne fuss olyan utan,akinek lathatoan nem kellesz. Meg egyebkent se fuss pasik utan.
2019. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rockarc ***** válasza:

Jol latod manipulal. Biztos, hogy o lenne a fonyeremeny?


43F

2019. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!