Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit tennél, ha az akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél, ha az akivel ismerkedsz a saját mondataidat később a fejedhez vágja?

Figyelt kérdés

Ez természetes dolog? Visszakeresi amit régebben írtál, kimásolja, és elküldi, hogy akkor ezt mondtad... idézet... és most miért mondasz mást.


Nem hazugságról van szó, hanem mondjuk olyan helyzetről, hogy akkor jól érzed magad vele, de pár hét után fordul benned a dolog, és azt mondod, inkább hagyjuk a dolgokat, szeretnéd átgondolni. És ennél a pontnál jön el ez.


Én nem tennék ilyet, hogy kimásolok egy üzenetet, és beletolom a másik arcába. Mással történt ilyen? Mi ennek az oka? Vagy csak nem veszi észre, hogy ez elég taszító viselkedés?


2019. jún. 22. 15:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%

Az is taszító,ha csak úgy meg akarod valakivel szakítani a kapcsolatot.

Akkor világosan mondd meg neki és lehetőleg az igazat.Végülis az,aki velem bá..ott ki az is visszakapta később, szóval óvatosan.

2019. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Miért, az nem taszító viselkedés, hogy fordul benned a dolog, inkább hagyod, és szeretnéd átgondolni?

Gondolhattad volna, hogy nem kezd el örömében tapsikolni majd.

2019. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Nekem dühítő. Amiért bocsánatot kértem, és meg volt ígérve, hogy elfelejti, azt nem illik felhánytorgatni. Olyan, mintha kést szúrnának belém.
2019. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Letiltanám és megszakítanám vele a kapcsolatot. Volt, hogy elküldtek, volt, hogy én külrdtem el a másikat. Megesik, hogy az elején minden stimmel, de utána jobban megismerjük a másikat és a kezdeti fellángolás eltűnik. Ha ezt normálisan elmondom, hogy bocsi ez van és képtelen felfogni és másolgatná a korábbi üzeneteinket nem bosszankodnék rajta hosszasan.
2019. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

Nem mindegy,hogy miért változtak benned meg a dolgok.

Én idéztem már srácnak dolgokat a beszélgetésünkből,mert össze vissza játszott velem,minden szavamat kifordította,hibáztatott,stb.

2019. jún. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%
Őszintén? Visszaigazolva látnám azokat az érzéseimet, miszerint jobb, ha nem kezdek vele semmibe. Aztán azonnal tiltás, törlés mindenhonnan ezerrel.
2019. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Legalább szembesülnék magammal...
2019. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Bennem nem alakultak ki iránta mély érzések. Nem volt köztünk semmilyen testi kapcsolat. Nem ígértünk semmit egymásnak. Nem is kért rajtam számon semmit, de talán ő már kezdett érezni vmit.

Egyszerűen csak nem éreztem magam otthon mellette, vele. Idegennek éreztem. Hol úgy voltam vele, hogy tetszik és el tudom vele képzelni, másnap meg már megint idegen volt.


Én egy határozott személynek érzem magam amúgy. Általában tudom, mit akarok. Nála nem volt meg a határozott igen, viszont szimpatikus volt sok tulajdonsága.


Viszont az ilyen hozzám-vágós üzenetek miatt csak jobban taszított. Nem agresszívan tette. Látszott a “nem értés” részéről, mégis bántó, hogy valaki előkeresi a szavaimat... pont mint egy bíróságon.

2019. jún. 22. 16:12
 9/19 anonim ***** válasza:
10%
Én kicsinyes dolognak érzem, ráadásul minden és mindenki változik - ilyen erővel bárki anyja "bemásolhatná" azt, hogy mit mondott az illető 4-5 éves korában, aztán később mi lesz...
2019. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha semmi komolynak induló dolog nem volt,semmi ígéret,hülyítés akkor szerintem is necces.

Én a szeretlek,fontos vagy,kellesz nekem szavakra kérdeztem rá(amik utána ki is lettek mondva)majd pár nap múlva kaptam egy számomra lerázós szöveget szóban(itt elég durván az arcomba vágott a srác mindent),utána én akadtam ki neki írásban,hogy még is ezt mire véljem.

2019. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!