Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszéltetek már arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéltetek már arról a pároddal, mi lenne ha szakítanátok?

Figyelt kérdés
Mi 2 éve vagyunk együtt, fél éve költöztünk össze, nagyon jó a kapcsolatunk általában, alig vannak vitáink, párom azt mondja velem tervezi a jövőt és én is ezt szeretném. Viszont beszélgetés közben többször felmerült a téma, hogy ha szakítanánk, ki mit csinálna. Például ha szétmennénk, lehet ő másik városba költözne. Aztán megy tovább a beszélgetés, mintha semmi se történt volna. Nekem nagyon rosszul esik mindig egy ilyen mondat, mert ez azt mutatja nekem, hogy mégse olyan 100% hogy velem képzeli el a jövőjét. Nem akarok hisztisnek tűnni, így nem tettem ezt szóvá. Szerintetek én reagálom túl? Ti szoktatok arról beszélni párotokkal, mi lenne ha szakítanátok?
2019. jún. 22. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk, helyette a közös jövőnkről szoktunk.
2019. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem teljesen normális dolog erről beszélni, de amúgy nézd meg a "Nekem 8" című filmet, ott kb ezzel kezdenek. Hogy színészkednek azzal, hogy szakítani akarnak.

Nem biztos hogy jelent bármit is. Ha majd szakít véletlen, gondolhatod utólag hogy nem csak úgy mellé gondolt, hanem komolyan gondolta. Addig meg felesleges ezen lovagolni.

2019. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó embernek van életbiztosítása, pedig senki nem akar meghalni.

Felnőtt embertől elvárható, hogy tudjon kezelni magánéleti kríziseket, ahhoz pedig az kell, hogy végig is gondolja.

2019. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beszéltünk már erről. Nem szerepel a terveink között, hogy megtesszük, de jó felkészülni minden eshetőségre vagy legalább beszélni róla. Nincsenek bennünk rossz érzések emiatt.
2019. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Poén szinten szoktunk ilyen megjegyzéseket tenni, de komolyan nem igazán.

Egyébként, amikor a szomszédaink (akik egyébként jó barátaink lettek) szakítottak, akkor beszélgettünk sokat arról, hogy nálunk mennyivel egyszerűbb lenne a helyzet. Mi fele-felét tettük bele, mindenki azt is viszi, ha úgy alakul.

Ennél mélyebben szerintem már fura belemenni, ahogy gyakran előhozakodni is a kérdéssel. A közös jövőnkre készülünk, nem a különre.

2019. jún. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mi szakítanánk, akkor összejönnénk az exünkkel. Azaz újra egymással 😍😍😍
2019. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ha mindig erről beszél az nem feltétlen jelent jót.

De ha egyszer-kétszer beszéltetek erről az nem probléma, sőt szerintem kifejezetten jó. Nyilván nem ez a terv, de pl ha belegondolsz sok intézménynek van tűz esetén kiürítési terve, vagy ahogy mások is írták biztosítást se azért kötsz mert meg akarsz halni/megsérülni. De beüthetnek olyan dolgok, amikre nem baj/nem árt, ha van terved hogy mit hogyan tovább. Ki mit visz a lakásból pl. És nem akkor kell azon veszekedni hogy a kislámpa kihez kerül.

2019. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!