Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes megoldás? Tényleg hibás vagyok?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt és másfél hònap múlva házasodunk össze. Van egy aranyos kiskutyám . Ö a mindenem . Nagyon fontos nekem . Már a kezdetektől tudtam hogy annyira nincs szereti hogy a házba tartom és hogy velem alszik . Hamarosan összeköltözünk és nagyon fog hiányozni a kiskutyám de sajnos nem tudom vinni magammal . Most kertes házba élünk és ráadásul vak is ezért tudom neki itthon jobb . Mondtam a páromnak hogy szeretném vinni azért pár napra majd ,erre ő hogy egy fél évbe egyszer . Probáltam elmondani neki hogy mennyit jelent számomra a kutyus de nem érti és erre mondtam neki hogy más megértene ,ekkor mondott olyant amit nem gondoltam volna ,azt mondta:

Kinek kellene egy ilyen aki azt sem tudja hogy 2+1 mennyi . (Rám mondta és tudom mennyi 2+1)



2019. jún. 22. 20:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Te választottál ilyen trógert. Én biztos kidobnám de te még ígyis ragaszkodsz hozzá. Ez kell nektek lányok.

25F

2019. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt a 2+1 et nem szó szerint értette.

Egyébként lövésem sincs mit lehetne ezzel kezdeni. Amikor össze jöttetek mondtad neki hogy neked mennyit jelent?

2019. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Gratulálok, lepattintottad a kutyádat, képzelem milyen fontos lehet neked. Pláne egy ilyen nyomorék fasziért. Az emberi hulladékot hagyd el, a kutyádat meg add örökbe olyannak, aki tényleg szereti, és nem adja tovább csak mert éppen új pasija lett.
2019. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem kompromisszumot kellene kötni.


Te még egyszer elmondod neki, hogy imádod a kutyádat és nem szeretnél tőle megvállni és mondjuk két havonta 1x elszeretnéd vinni magatokhoz. Viszont neked is meg kell érteni, hogy nem látja szívesen az ágyatokban, ami szerintem teljesen érthető.


Ha betartjátok egymás feltételeit, akkor szerintem működhetne a dolog, csak ne legyen senkinek kellemetlen a dolog.



Illetve, kérdezd meg, miért sértett meg ezzel a 2+1 dologgal. Lehet, hogy nem úgy értette, ahogy hangzott.

2019. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hónap múlva esküvő és még csak most költöztök össze?
2019. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a pasi csak azért van veled mert éppen nem talált jobbat. Az hogy te képes vagy az imádott kutyád nélkül elköltözni hát....elmond rólad egyet s mást. Vagy minden nap majd haza jársz hozzá? Nem is értem hogy mehetsz hozzá egy olyan paraszthoz aki nem képes megegyezni a kutyával kapcsolatban. Tisztában volt vele mennyit jelent neked gondolhotta volna azt is hogy magaddal viszed akkor mi a fenének kérte meg a kezed? Plusz ha én együtt vagyok valakivel megbeszélem vele mire kell számítson ha megkéri a kezem és ezt ennek a tudatában tegye. Ti nem sokat beszélhettetek erről.
2019. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A #8-as jól írja. Nem szeret téged igazán, mert ha szeretne, elviselné. Aki állatot tart, annak úgy kell ismerkedni, hogy olyat keres akinek ez szintén megfelel. Én minden ismerkedéskor elmondtam, hogy nem tudok macskák nélkül létezni, ha ez gond, akkor nem egymást keressük. Mert ha neked ennyire fontos, ő meg ennyire ellene van, akkor nem illetek össze. Viszont ha igazán fontos lennél neki legalább megpróbálná elfogadni a kutyád.


A 2+1-es beszólása azt jelenti, hogy butának tart téged. Valószínűleg arra célzott, hogy tisztában voltál vele a kezdetektől, hogy miként áll ő ehhez, most mégis azt hiszed, hogy megváltozik.


A helyes döntés az, amit te annak érzel. Vagy a kutya, vagy a pasid. Válassz közöttük akkor, mert a pasidat hidegen hagyja a kutyád sorsa.

2019. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Képes vagyok elmenni nélküle mert neki ez a legjobb . Természetesen a kutyámat választom.
2019. jún. 22. 22:00
 9/18 anonim ***** válasza:
42%

"mondtam neki hogy más megértene "

Azert egy kis erzelmi zsarolasert neked se kell a szomszedba menni. Mit vartal ettol a mondattol? Hogy majd lekushad es elszegyelli magat, mint a kutyad? Jo, valaszd a kutyadat, aztan vessz ossze miatta a kovetkezo meg a kovetkezo baratoddal is, biztosan megeri.

2019. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem viszed magaddal, akkor annyit is jelent..Meg 2 ev alatt nem vette eszre a parod, hogy neked fontos a kutyad? Fura..

Na, nekem szolna ilyet a parom, le is zarnam koztunk a dolgot.

2019. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!