Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még jövője a házasságunknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még jövője a házasságunknak?

Figyelt kérdés
Férjemmel megromlott a kapcsolatunk, elhidegültünk egymástól, nem tudtuk megbeszélni a dolgokat, csak kiabálva. Most két hete nem beszélünk én elköltöztem. Minden nap megkérdezi hogy vagyok de ennyi. Én szóbahoztam a találkozót, azt mondta ő még nem tudja merre tovább, csillapodnia kell, mert ez így nem mehet tovább. Véleménye szerint mivel a beszélgetés nem segített egyik oldalról sem magunkba kell szállnunk egyedül és átrágni a dolgainkat (mivel mindkettőnknek valójában véve saját magunkkal van gondunk nem a másikkal, csak rá vetítjük ki az élethelyzetünket). Én elkezdtem volna vele újra találkozni, megnézni milyen érzéseket indít meg bennem a folyamat, a férjem azt mondja szerelmes, neki nem kell randi hogy ezt érezze, de még rendbe kell tennie a fejében a dolgokat. Van még ennek jövője?
2019. jún. 22. 21:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
[link] Ha esetleg más is így van ez egy jó cikk szerintem
2019. jún. 22. 21:45
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ha szerelmesek vagytok akkor mindenképpen van esély.
2019. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy van! A személyi problémát meg kell oldani, ha van szerelem, nincs gond. Mellesleg ha te költöztél el, akkor valahogy vissza kéne költöznöd.
2019. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én biztosan az vagyok, de hogy ő az e azt nem tudom, állítása szerint az érzelmei nem rendültek cseppet sem. Nekem furcsa hogy két hete nem vagyunk együtt és nem tudjuk megbeszélve megoldani a problémát, de elfogadom, hogy lehet ez tényleg egy ilyen élethelyzet. Mindenesetre én eddig azt hittem mindent meg tudunk beszélni és bár újra és újra jöttek elő gondok, de ez az élet rendje, hogy vannak hullámvölgyek. Ő máskéntlátja, szerinte nem fejlődünk és ezért kell most távolodnunk hogy reálisan lássa merre tovább.
2019. jún. 22. 21:50
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretné, hogy visszaköltözzek egyenlőre, azt kérte adjak neki időt, mielőtt még meggondolatlan döntést hoz, amit később mindketten megbánunk
2019. jún. 22. 21:51
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

Nyugalmat akar

Várjatok még. Jó dolog az, bárcsak nálunk is lenne szunet

2019. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem van, de ahhoz idő kell. Le kell higgadni, mert 1-2 nap után megint ordibálni fogtok. Át kén gondold te is, hogy miért csak ordibálva tudod magad érvényesíteni. Áss le, miért is vagy frusztrált. Elhanyagolt a férjed? A nagy hétköznapi rohanásban elhanyagoltátok egymást? Két külön irányba fejlődtetek?
2019. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

"mivel mindkettőnknek valójában véve saját magunkkal van gondunk nem a másikkal, csak rá vetítjük ki az élethelyzetünket"


Hát, ha mindketten bevallottan szeretitek egymást, akkor nagy gond nem lehet.


Ideális volna, ha egymást tudnátok segíteni, hogy a saját problémáját megoldja. konkrétumok nélkül nehéz ennél többet mondani.


Mindenesetre én férfiként elhiszem, hogy egy másik férfinek szüksége lehet egyedüllétre ahhoz, hogy el tudja magában rendezni a dolgokat, mert én is inkább magamban tudok gondolkodni, míg a feleségem úgy dolgozza fel a stresszt, hogy elmondja nekem vagy másnak.


Hallottál az 5 szeretetnyelvről? Szerintem nagyban segítené a kommunikációt, ha alkalmaznád nála.

2019. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató szavakat! Tudjátok egyre jobban stresszelek emiatt, hogy így alakult, mert már kérdezősködik mindenki, család, barátok, és kérve kéretlenül jönnek a jótanácsaikkal, amikkel nem segítenek, inkább csak a félelmet teszik belém (biztos csajozik, úgysem lesz ez már jó, a káposzta felmelegítve..., belépett egy harmadik vagy ha nem most fog, lépj gyorsan míg van esélyed és társai és teljesen kivagyok)

Igen sajnos ő elhanyagolt egyéb dolgai miatt én pedig munkahelyi gondok miatt voltam frusztrált, aztán el is jöttem a munkahelyemről, hogy ne legyek ennyire feszült, gyorsan találtam is másik állást, de mintha fokozta volna benne a kételyt, hogy jó irányba megyünk-e. Jaj borzasztóan kivagyok. Az a baj, hogy belőlem ez a távolságtartás rengeteget kivesz, én nagyon nem ilyen vagyok. De elfogadom, ha neki most erre van szüksége, csak remélem nem valami még rosszabb előszobájába kerültünk ezzel.

2019. jún. 22. 23:07
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

Ünneprontó leszek.

Ennek szerintem nincs jövője. Két hét után sem hiányzol neki, nem érzi azt, hogy vissza akar szerezni, inkább további távolságot akar.

Nincs kizárva, hogy felméri a terepet, hogy milyen csajoknál van esélye, és ha bármi alakul, akkor itt válás lesz.

Ha rájön, hogy te vagy a fix pu..pont az életében, és a kutyának se kell, akkor nagy kegyesen megengedi, hogy visszasomfordálj.

2019. jún. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!