Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Török barátom nem enged még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Török barátom nem enged még telefonon se beszélni férfiakkal. Szerintetek ez elfogadható?

Figyelt kérdés

Török barátom van, én 23 ő 32 éves. Nagyon nagyon féltékeny, nem merek már a telefonomhoz se nyúlni mert azt hiszi fiúkkal beszélek. Én nagyon társasági lény vagyok, szükségem van sok barátra. Vannak török és magyar barátaim is, de a fiúkkal mindig jobban kijöttem. Ha összefutnék egy fiú barátommal egy kávéra, nála az olyan nagy hiba lenne mint magyarországon egy megcsalás, vagy annál is nagyobb. Ha csak valami fiú ràmír pl instagramon akit nem is ismerek, azonnal tiltanom kell. Azt mondja itt ez a normàlis, itt nem beszélhetek pláne nem találkozhatok más fiúval. Egyébként nagyon jól megvagyunk, sokat hülyéskedünk nevetünk bolondozunk. A tenyerén hordoz, magyar sosem törődött még velem így, mint Ő. Bennem már nagyon összekeveredtek a magyar és török normák, én itt élek kint.


Szerintetek ez mennyire normális amit elvár? Ti mit tennétek egy ilyen helyzetben?



2019. jún. 23. 17:07
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%

Én elbúcsúznék, mert nem börtönőrt akarok, hanem társat.

De te nem fogsz, mert neked ez tetszik.

2019. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
96%

Nem normalis dolog.

En tuti nem engednem h aranykaljtkaba zarjon

Majdre josz ha egyetlen egy haverod vagy baratod ye marad...

Amugy mi a fraszert engeded meg neki h igy viselkedjen veled????

Mert azert csinalja ezt veled mert TE engeded meg neki!

2019. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%

Náluk ez teljesen normális, szerinte a tulajdona vagy, nem a társa.


Mit tennék? Rá se néztem volna egy török pasira, pláne nem költöztem volna ki hozzá.

2019. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
96%
Jo nagy xarban vagy! Ugy tunik borzalmas eleted lesz, ugyhogy mihamarabb lecelj le mert nagyon nagyon meg fogod banni!
2019. jún. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
88%
Bana ne, güzelim. Kolay gelsin ve iyi öğlenler!
2019. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
95%

Hat, ha Törökorszagban eltek, akkor azert szerintem alapveto, hogy nem csak miatta, hanem a sajat biztonsagod erdekeben nem allsz le idegen ferfiakkal baratkozni, hiszen tudod, hogy itt nem letezik ilyesmi, mert a legaprobb gesztusoknak is mas ertelme van, mint Magyarorszagon, es konnyen bajba keverheted magadat egyetlen mosollyal peldaul. A vegyes parkapcsolatok nehezsege itt kezdodik, hogy vannak dolgok, amiket el kell fogadni illetve felmerni, hogy mi az amit te nem tudnal mar toleralni. A talalkozgatast mas ferfiakkal meg ott plane nem ajanlom, mert 99% hogy nem jo szandekbol akarnak talalkozni baratkozas celjabol, ellenben mar dorzsolik a tenyerüket, hogy "na meg a hapekjat is igy megalazza hogy velem ücsörög itt a kavezoba, gyorsan meglesz ez a csaj is".

Gyakorin ilyesmit meg felesleges kerdezni, mert kevesen lesznek akik melysegeiben ismernek az itteni tarsadalmi szabalyokat, es helyette csak magyar szokasok alapjan itelve fognak valaszolni, amivel sehova nem jutsz a te helyzetedben.

2019. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
81%
Lesz ez még rosszabb is, attól tartok.
2019. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
74%

Nem is értem miért kérdés ez?

Majd ha a felesége leszel, pofont is kapsz érte, amiket "elkövetsz".

Én inkább kérdéssel felelnék: KELL EZ NEKED? TE ÍGY JÓL ÉRZED MAGAD?

Kötve hiszem. Ez ellen tenni csak te tudsz.


30n

2019. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Nem hozzá költöztem ki és nem együtt élünk. Nem idegen férfiakkal találkoznék, hanem azokkal akiket ismerek régóta.
2019. jún. 23. 17:19
 10/41 anonim ***** válasza:
95%
Lépj le amíg lehet. Török férfiak között is vannak sokkal felvilágosultabbak, akik nem ragaszkodnak görcsösen a vallási normákhoz. Ha hagyod ez csak rosszabb lesz. Ismerősöm is így járt, 10 évig bírta, most válik két gyerekkel. Először csak a telefon, meg hogy ne találkozz fiúkkal. Később már dolgozni se menj. Ha mégis ellenszegülsz, akkor egy kis legyintés, de csak úgy, hogy ne maradjon nyoma. Nyilván nem szabad általánosítani ezt én is tudom, amit leírtam, az az ismerősöm története.
2019. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!