Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tartod be a szabályok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod be a szabályokat amit megbeszéltetek?

Figyelt kérdés

..ha épp nincs minden rendben köztetek vagy párod nem igazan figyel arra amit te kértél tőle.


Barátnőm ilyenkor nem foglalkozik vele..


2019. jún. 23. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szabályok? Nálunk nincsenek szabályok, mindenki tudja, hogy mikor mi fér bele.
2019. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó akkor ilyenekre hogy például neked fontos hogy ne legyen szanaszét az újságok, neki meg pl a koszos pohár a mosogatóba legyen.. ilyesmikre gondolok
2019. jún. 23. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Az igényesség belülről jön.
2019. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapelvem, hogy nem szabad "visszatörleszteni" ilyenekkel.

Arról nem is beszélve, hogy milyen alapon teszem szóvá az ő "szabályszegését", ha - tökmindegy, hogy hanyagságból vagy direkt - én se tartom be, amit ő akarna?

Én mindig a konkrét problémával foglalkozom, és nem terjesztem ki a konfliktust más területekre.

2019. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
51%

Én ha nagyon felhúzom magam akkor 2 út van:

1. Elmegyek és kiszellőztettem a fejem. Majd higgadtan utána újra megbeszéljük a dolgot.

2. Ha az első nem opció vagy nincs otthon, akkor kekszeket sütök. Bár ez nekem nagyon jó feszültség oldó, szóval bármi amiért aggódok, vagy ideges vagyok, azt ezzel szépen le tudom vezetni. Ha rám jön akkor hajnali 3-kor is.

Hirtelen indulatból nem szeretek vele összetűzni, de ha felpaprikázódnék, akkor levezetem a hirtelen haragot és utána már tudok normálisan vitatkozni vele.

2019. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mi lefektettünk néhány dolgot...

egyrészt féltékeny típusok vagyunk

másrészt meg nem volt senkink sem ezelőtt, szüzek voltunk


de mi 100%-san betartottunk egymás kéréseit persze előtte leültünk beszélgetni ezekről! szeretjük egymást, igaz sokkal könnyebb lenne mindkettőnknek mással lenni de nem akarunk mást, mi egymást akarjunk ezért képesek vagyunk bevállalni extra dolgokat a másikért! alapból nem volt a legjobb a kommunikáció kettőnk közt ezért + órákat kellet bele tennünk (külföldi) kissé különböző is volt a kultúra de minél többet beszélgettünk annál több volt a közös dolog! (pl nem olyan hogy most mindketten szeretjük a kutyákat vagy a piros színt, sokkal furcsább dolgok :D) szóval jah üljetek le beszélgetni nyíltan nekünk nagyon jó volt!

2019. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

Igyatok az asvanyvizes palackbol/hasznaljatok muanyag poharat. Naponta kidobtok egy poharat.

Az ujsagot meg elolvasa utan dobjatok ki. A konyveket szoktak megtartani es ujraolvasni.

N/36

2019. jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van, amikor nem, de az általában akkor van, ha beteg vagyok vagy nagyon fáradt. Nem rendszeres és nem direkt, szemétkedésből vagy leszaromságból van.
2022. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!