Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megcsalt, sajnálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megcsalt, sajnálom mert sokat sír. Nem hagy elmenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom elmondta, hogy megcsalt engem, nem egy hanem pár alkalommal. Először vele maradtam de öltem őt a kérdéseimmel. Állítólag meg bánta rá jött hogy nagy hiba volt, helyre akarja hozni. Én viszont megismertetem egy férfit, nem akartam senkitől semmit de nagyon normális, és nagyon helyes pasi. Már szakítottam végülis a párommal aki megcsalt, de nem enged el. Jön a munkahelyemre, jön nálunk. Egész nap járkál utánam, nagyon rossz nekem sírni látni őt férfi létére, és úgy látom mintha tényleg meg bánta volna és szeretne de mégis érzem, hogy nagyon nagy marha vagyok ha vissza megyek hozzá még akkor is ha ezzel a pasival semmi nem lesz. Nem is célom egyből kapcsolat, a Pasi meg érti min mentem keresztül. De nem tudom mit tegyek ha állandóan mindennap járkál utánam az "ex. Amíg nem tudtam, hogy csal vele képzeltem el az életem hátralevő részét. Most valahogy úgy érzem mintha már nem is szeretném őt csak attól félek, hogy milyen érzés lesz más nővel látni mert egyébként rendes pasi csak úgy tűnik nem bír a vérével.. Nem szeretném a srácot akivel ismerkedem megbántani,ezert nem akarom h tudjon róla az exem, mert tuti be támadja. Hogy engedjem el?

2019. jún. 23. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nehogy még te sajnáld őt; mi az, hogy nem enged el? Itt nemelengedni egyedül neked van jogod; tehát most rajtad áll, hogy most te hogy döntesz; maradsz vele; vagy összejöhetsz mással; őneki pedig már csak annyi lehetősége lesz majd , hogy elfogadja a döntésedet. Tehát, ha nem tudja elfogadni, az meg az ő baja; majd lesz neki is másvalakije; és akkor majd közben jobban tiszteli. Bocsi, ezek kemény szavak, de egyébként, okés, hogy sajnálod, de ezért, sajnálatból, szánalomból, meg semmilyen okból nem kell lekötnöd magadat mellette. Max ajánld föl neki a barátságodat; mert úgy látom, még azért szereted őt, kötődsz valamennyire hozzá; akkor gondolom nem kell teljesen magára hagynod; bár az első időszakban még ilyen első 1-3-4 hónap talán nem kellene túl sokat találkoznotok; és ha nem találkoztok, akkor az elősegítheti az elengedést. Amúgy te szerintem már lépnél tovább; már engednéd el, de ő kötne még magához; de szóval az a lényeg; hogy te már engednéd, akkor engedjed; meg majd idővel ez neki is sikerülni fog.
2019. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
*itt nem a te helyzeted nehéz , hanem az övé . Mondjuk egyébként talán lehet, hogy ne bízz rá semmit talán erre az emberre; bár nemtom, lehet, hogy szerelmen kívül mást azt lehet; de szerintem párként már ne számíts rá. Biztos aranyos; de egy kapcsolatba szerintem ketten kellenek; és nem még behozni 3. személyt.
2019. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*És ne rendeld magadat alá az exednek, majd kiheveri. Bízz benne. Kénytelen lesz; mert muszáj lesz összeszednie magát.
2019. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy engedjem el?"

Nem elengedni kell, hanem hatarozottan lekoptatni, bogjon otthon, ne az utcan. Persze csak ha ezt akarod. Van nehany no, aki le tudja nyelni ezt a bekat, a megcsalas utan is van elet, de en ezt jo szivvel nem tudom ajanlani senkinek.

2019. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Rendes férfi ember nem támad be senkit, mert a férfi az férfi és nem féltékenykedő kisfiú.(magánvélemény)

Lényegi válaszom Allan Pease alapján azt mondatja, hogy a férfiak nem azért csalnak meg valakit, mert már nem szeretnek. Ezt nőként nehéz elfogadni, pedig valójában igaz!

Tisztázd az érzéseid, gondold még át higgadtan! Ha kerget, akkor tényleg szerethet, legalább is én férfiként így gondolom. Nem csinálna hülyét magából, ha nincs oka rá. Bárhogy döntesz, kitartást! :)

2019. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

"egyébként rendes pasi, csak..."


A csak után jöhet bármi.

Nah, ilyenkor kell menekülni.

2019. jún. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Ott kell hagyni. Nem rossz ember, de ha jelentenél neki valamit, nem csalt volna meg.
2019. jún. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz semmit exedtol, egyértelműen tudtára kell adnod, nem pedig hitegetni. Ha mégis egyértelmű voltál, de zaklat, akkor mondhatod neki legközelebb rendőrségnek szólsz, ha így is zaklat feljelented. Miután többször is megcsalt az exed, nehogy már sirjon, sajnáltassa magát, hiszen a megcsalás sorozatos döntések eredménye, amelyet többször is megtett. Felesleges azon gondolkodni, mi lett volna ha nem csal meg. Ilyen erővel azon is gondolkozhatsz, mi lenne ha nő lenne... Ne azért légy valakivel együtt amit mond, hanem azért amit tesz.
2019. jún. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Ne marhulj, rendszeresen direkt megcsalt.


Olvasod ? Rendszeresen. Direkt.


Ezek után pontosan mi a bajod ? Miért hiszel el a hazugsagaibol meg többet ?

2019. jún. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg is csal meg bőg is.... ebből egy is elég a szakításhoz( márha valakinek a mínőség kell)
2019. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!