Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig őt szeretem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Volt egy lány az életemben, akit szerintem tényleg teljesen-őszintén szerettem. A munkahelyemen ismertem meg. Sajnálatoa módon félévnél tovább nem tartott a kapcsolatunk ( Ő szakított velem). Történt, hogy szakításunk után sokáig azt sem tudtam mit tegyek, főleg hogy a melóban is el kellett viselnem a jelenlétét, illetve, hogy boldog nélkülem. Szakításunk után nemsokkal előléptettek, és a beosztottam lett ő is, így kénytelenek voltam kommunikálni vele, mégha nehezemre is esett. Rá 2 hónapra átkerült az utánam lévő műszakba, így "hálisten" csak ritkán látom. Ezután 8 hónappal találkoztam egy másik lánnyal, szintén melóban, akivel azóta is együtt vagyunk, ennek már másfél éve. Mint bárkinek, nekünk sem tökéletes a kapcsolatunk, de mostmár egyre többször gondolok az előző lányra, hogy mi lett volna ha..., mi lenne, ha még mindig együtt lennénk... Sajnos minden nap látom kb. 15 percet, 1-2x összenéztünk, mosolyogtunk egymásra. Ettől csak mégrosszabbul vagyok, hogy még mosolyog rám. Hiába a másfél éves jelenlegi kapcsolatom, nagyon sokszor gondolkozom az előzőn...


Még mindig szerelmes lennék belé? Sajnos komoly kapcsolatnak ezt a 2-t mondanám, ezért nagyobb tapasztalataim nincsenek. Köszönöm a normális válaszokat.


23f


2019. jún. 24. 04:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez volt, csak fordított helyzetben, hogy én lettem volna az ő beosztottja.

Na már most, nem szerelmes vagy belé, csak ő volt eddig a legdominánsabb az érzéseidben és ezért gondolsz mindig rá, ez természetes.


Az idő mindent megold.

2019. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer egy indiai hercegnő az édesapjától kapott gyűrűvel felkeresett egy hindu bölcset. Azt kérte tőle, hogy véssen bele egy olyan gondolatot, amely szomorú napokon vigasztalja, a nehéz helyzetekben bátorítja, a boldog időszakokban pedig óvatosságra inti. A bölcs pár nap múlva visszaadta a gyűrűt. Csupán egyetlen szót vésett bele: „elmúlik”…
2019. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is ebben reménykedtem, de másfél év után sem jobb, sőtt, talán egyre gyakrabban jut eszembe.
2019. jún. 25. 06:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a jelenlegi kapcsolatoddal gyengébb a lelki viszony, mindig arra fogsz visszagondolni, akivel a legerősebb volt a kötelék, másfél év az meg lónudli!
2019. jún. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!