Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (hosszabb infó lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (hosszabb infó lent)

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődik, hogy engem eleinte zavart, hogy a párom sok nőt likolgat. Majd rá fél évre lebukott, hogy több nővel flörtölt.

Nem tehetek róla, de semmivel nem adta vissza a bizalmam, és néha nyomoztam utána, amit szóvá is tett.

Mindig feltűnt újabb és újabb nő.

Közös képet, kapcsolatot se akarta kirakni az internetre.

Napokban megtaláltam, hogy egy lánnyal sms-ezik, hogy ő nem akar tőlem semmit már, meg h a közös nyaralásunkra őt vinné.

És ő van kiadva hogy miért turkálok az ő dolgaiban.

Bevallom szemét húzás volt tőlem, de tudtam hogy hazudik nekem!

Szerintetek bennem van a hiba h minden féle nővel össze akar jönni mellettem?

Igaza van, hogy nem kellett volna nyomoznom utána, de nem akartam elhinni hogy nem csinál semmit.

Tiszta roncs vagyok.

Tudtok segíteni?



2019. jún. 24. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy mi a kérdés? Vagy mit vársz milyen opció legyen?

A helyzet elég egyértelmű.

Kidobod, tiltod elfelejted továbblépsz.

Miben segítsünk????????

Dobjuk ki helyetted?

2019. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minek húzod fel magad?
2019. jún. 24. 10:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni nem tudok, csak annyi tanácsot adni hogy azonnal szakítsd meg vele a kapcsolatot és jöjjön össze azzal a nővel akit jobban kíván a sok közül. Fölösleges egy ilyen gátlástalan emberrel élni. Ha lenne esze és gerince akkor elszégyelné magát, de még neki áll feljebb.
2019. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kérdés még ezután, hogy mit tegyél. Elég egyértelmű.
2019. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem a kérdést. Nem tisztel, nem becsül, nem tart vonzónak... Konkrétan lábtörlő vagy.

Dobd ki a francba, foglalkozz magaddal, és kész. Aztán már csak akkor jöjj össze valakivel, ha az valóban téged akar, nem csak egy biztos lyukat, amit használhat, amíg nincs jobb.

2019. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ez nehéz most és szar érzés,de a legjobb amit tehetsz,hogy felemelt fejjel tovább lépsz !!Nem kell benne maradnod egy kapcsolatban ahol megcsal hülyének néz :(
2019. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Izabella220 ***** válasza:
100%
Ne kapaszkodj egy ekkora trógerba. Soha nemm bízhatol ebben a szemétben. Aki ezt testi veled az olyan megaláztatás, hogy félre sem kell ténylegesen mennie mert már a szándékot meglépte.
2019. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!